Нарешті здолбунівська влада звернула увагу на єдиний міжнародний залізничний рейс

Депутати будуть просити відновлення руху потягу «Здолбунів-Ковель-Хелм». Депутати на черговій 9й сесії Здолбунівської міської ради планують підтримати звернення до Міністрів МЗС та інфраструктури України, голови правління АТ «Укрзалізниця» та Генерального консула України в Любліні щодо відновлення руху пасажирського поїзда сполученням «Здолбунів-Ковель-Хелм».
Двовагонний потяг почав курсувати між Україною та Республікою Польща з 12 червня 2017 року. Цей маршрут, завдяки доступності та зручності, швидко набув популярності серед жителів Рівненської та Волинської області, передусім у студентів, дрібних підприємців, а також пересічних громадян.
АТ «Укрзалізниця», яке виконувало перевезення на цьому маршруті, 19 червня 2019 року прийняло рішення про припинення курсування потяга в односторонньому порядку. Такий крок призвів до погіршення транспортного сполучення між обома державами та справив негативний ефект на інтенсивність прикордонних контактів у соціальній, економічній та культурній сферах.
Тому депутати Здолбунівської міської ради планують звертатися до вищеперечислених міністерств, консулів та голів для пошуку шляхів врегулювання проблемних питань та відновлення руху пасажирського поїзда сполученням «Здолбунів-Ковель-Хелм». Адже це сполучення вплине на створення сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва, забезпечення сталого соціально-економічного розвитку регіону та збільшення обсягів пасажирських перевезень через державний кордон – повідомляє Здолбунівська міська рада.
Коментує Микола Орлов, депутат двох скликань Здолбунівської міської ради: мені не байдуже це питання і я ним переймаюся з моменту запуску цього потягу. До речі в той день жодного посадовця ні міста ні району ні області на вокзалі не було. Як не було їх і коли відмінили потяг і коли цей потяг міг стати джерелом інформації про громаду і навіть початком співпраці із Хелмом. Добре, що нині місцева влада вміє бачити ширше і розблоковує міжрегіональну і міжнародну співпрацю. Знаю, що спроби волинських колег вже є в підтримку відновлення сполучення, тепер очікуємо на підтримку Здолбуновом і обласною радою в Рівному.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети