Нарешті з’ясували для чого міст у Здолбунові в гідропарку будують

Прояснити ситуацію допоміг проект Здолбунівської міської ради, поданий до державного фонду регіонального розвитку, правда підтримки він там не знайшов.

Виявляється доріжку бігову нам треба закільцевати, щоб люди бігали зранку, щоб змагання рибалок з обмеженими можливостями стало легше проводити, та і взагалі щоб по спеціально облаштованому пандусу пересуватися на той берег “вісімки” було можливо і мамочкам із візочками теж.

Ми навіть стратегію міста, розроблену у 2007 році передивилися всю, щоб знайти що там стосується гідропарку, бо в проекті на це є посилання. Хочемо заодно нагадати що на вулиці 2019 рік і стратегія давно потребує оновлення.

Нехай спеціалісти і всі бажаючи оцінюють, ми коментувати не будемо, стосовно потрібності, важливості, доцільності, можливості технічно та естетично зреалізувати заплановане

Як нині є, ну і уявлення до ширину, довжину, підходи, вандалів..

До речі, хто хоче освоїти ще майже ДВА мільйони грошиків на добудову і перетворення із понтонної переправи з чудо – міст, можуть ще встигнути податися на відкриті торги, які закінчуються ЗАВТРА: https://izi.trade/plans/UA-P-2019-02-01-005389-c Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети