Нардепи інформують про роботу

Юрій Вознюк: «Закривати протитуберкульозні лікарні – антиконституційно!» 15 квітня керівник юридичної служби народного депутата Юрія Вознюка Василь Харчук подав апеляцію на рішення Рівненського окружного адміністративного суду, прийняте 28 березня, яким суд відмовив у задоволенні позову з приводу скасування рішення Рівненської обласної ради від 21 грудня 2012 року № 824 про закриття Острозької, Вербської та Володимирецької протитуберкульозних лікарень.

– Ми вважаємо, що рішення Рівненського окружного адміністративного суду прийняте в обхід Конституції України, – коментує  ситуацію народний депутат Юрій Вознюк. – Реально суд, незважаючи на достатнє юридичне обґрунтування позовної заяви, зайняв сторону обласної ради та облдержадміністрації і однозначно порушив право позивача на охорону його здоров’я. Сподіваємося, що апеляційний суд скасує таке рішення.

Розгляд справи відбудеться у Житомирському апеляційному адміністративному суді.

Прес-служба Народного депутата Юрія Вознюка

2,28 км «дороги життя»

Днями в селі Новосілки Здолбунівського району відбувся схід села, на який було запрошено керівника громадської приймальні народного депутата Валентина Королюка, депутата обласної ради Ніну Путіліну, а також – гостей з районної та обласної держадміністрацій. А ще схід села передбачав звітування сільського голови Новосілок Михайла Годованюка.

Найбільш актуальним в обговоренні проблем Новосілок вкотре постало питання про ділянку дороги протяжністю 2,28 кілометри, збудувавши яку, село мало б сполучення з сусідніми Тайкурами (Рівненський район). А це, як говорили самі мешканці Новосілок, для них – «дорога життя». Зараз з Новосілок на Рівне маршрутки їдуть через Здолбунів, суттєво подовжуючи маршрут. Чисельність населення села за останні десятиріччя різко зменшилась. Тепер у Новосілках стоять пусткою 72 будинки. Молодь виїздить з села, не маючи ані роботи, ані засобів для існування. Яскравий приклад цієї безвиході – нещодавня крадіжка новенької апаратури з приміщення сільського клубу…

Та сельчани не полишають надії на те, що дорогу до Тайкур їм добудують. Таким чином дорога до обласного центру забиратиме набагато менше часу, а відтак Новосілки цілком можуть стати дачною зоною. За умови будівництва злощасних 2,28 км дороги, в Новосілках може розпочатися нове життя – переконані мешканці села.

Відтак Валентин Королюк спрямував відповідне звернення на ім’я голови Рівненської облдержадміністрації. «Дорогу життя», на переконання депутата, потрібно добудувати, адже два кілометри дороги можуть вирішити долю сотень людей. Взагалі, йдеться про питання виживання цілого села. «Сподіваюся, що обласна влада погодиться із аргументами громади та знайде можливість допомогти вирішити проблему», – каже Валентин Королюк.

 

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети