Нардеп відвідав декілька сіл Здолбунівщини

візит нардепа (2)Здолбунівщину з робочим візитом відвідав народний депутат України Павло Кишкар. Окрім питань освітніх субвенцій, якими обділили освітян району чиновники уряду, депутат ознайомився з іноваційною методикою з національно-патріотичного виховання у системі шкільних організацій, запровадженою у Здовбицькій ЗОШ. Пан Кишкар вивчив проблеми школи, зокрема, пообіцяв допомогти дофінансувати ремонт аварійного даху Здовбицької школи рівноцінною сумою від тої, яку зможе зібрати громада села.

Разом з місцевими активістами відвідали сміттєзвалище, що експлуатує Здолбунівська міська рада, на нашу думку, з порушенням багатьох норм та законів у с. Здовбиця. Питання приведення смітника до норм закону депутат спільно з місцевим осередком Самопомочі взяли під особливий контроль. Відповідні скарги на бездіяльність міської ради передали голові Здолбунівської РДА.
У селі П’ятигори відвідали  організатора волонтерського цеху ремонту важкої бронетехніки для війська пана Ігора Щебета. Обговорили проблеми цеху та можливі шляхи допомоги.візит нардепа (1)

Народний депутат і активіст із Здовбиці Юрко Шадий оглянули сміттєзвалище у Здовбиці

На завершення поїздки провели зустріч із активістами у кав’ярні Старе Місто. Обговорили проблеми району та можливі шляхи їх вирішення, отримали відповіді на актуальні питання, що стосуються розвитку держави.

Олександр СумкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети