Нардеп від Здолбунівщини підтвердив спроможність трьох ОТГ

Як повідомляє народний депутат Олександр Аліксійчук:
Здовбицька ОТГ за розрахунками буде фінансово спроможною. Отже, у Здолбунівському районі, все-таки буде три ОТГ, як і бажала громада. На сьогодні вдалося відстояти позицію громадян стосовно всіх ОТГ 154 виборчого округу:
Дубенський район: Привільненська ОТГ, Дубенська ОТГ, Повчанська ОТГ, Вербська ОТГ, Смизька ОТГ, Варковицька ОТГ, Мирогощанська ОТГ, Семидубська ОТГ, Тараканівська ОТГ;
Здолбунівський район: Здолбунівська ОТГ, Здовбицька ОТГ, Мізоцька ОТГ;
Млинівський район: Острожецька ОТГ, Ярославська ОТГ, Підлозцівська ОТГ, Млинівська ОТГ, Бокіймівська ОТГ;
Демидівський район: Демидівська ОТГ, Боремельська ОТГ;
Радивилівський район: Крупецька ОТГ, Радивилівська ОТГ, Козинська ОТГ.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети