Нардеп від Рівненщини звернувся до ВНЗ області

Королюк БатьківщинаОстаннім часом в соціальних мережах з’явилися повідомлення, що керівники деяких вищих навчальних закладів 154-го округу тиснуть на студентів, які беруть участь у євромайданах, і погрожують їм «проблемами при складанні сесії» або взагалі відрахуванням із закладу. Такі випадки не залишилися непоміченими народним депутатом Валентином Королюком. Народний обранець спрямував депутатські звернення в навчальні заклади, де, як стверджують студенти, на них чиниться тиск.

«Конституцією України кожному громадянину України гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Також Конституція гарантує те, що громадяни мають право збиратися мирно і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, – йдеться в листі, – Я, як народний депутат, зобов’язаний забезпечувати захист прав та свобод громадян України, зокрема – свого мажоритарного округу».

Валентин Королюк поставив вимогу перед керівниками ВНЗ не перешкоджати законному волевиявленню студентів, не застосовувати жодних репресивних заходів до тих студентів, які беруть участь у євромайданах. Також народний обранець вимагає ознайомити студентський та педагогічний колектив закладу із наказом Міністерства освіти і науки від 4 грудня 2013 року №1694 «Питання забезпечення гарантованих Конституцією України прав». Цим наказом МОН дозволило студентам безперешкодно висловлювати свою громадянську позицію та заборонило будь-який адміністративний тиск на учасників навчального процесу.

Нагадаємо, що на початку грудня Валентин Королюк разом з іншими опозиційними народними депутатами від Рівненщини спрямував аналогічні листи ректорам РДГУ, НУВГП, Острозької академії та ін.

Народний депутат Валентин Королюк звертається до усіх студентів, які відчувають на собі тиск з боку адміністрації ВНЗ за участь у акціях на підтримку євроінтеграції України звертатись до громадських приймалень народного депутата в районах 154-го округу або за телефоном у Рівному: 0362 63 48 28.

Прес-служба народного депутата України Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети