Нардеп від Рівненщини пропонує відновити роботи над ядерною зброєю

Після заяви президента США Обами, що Америка не буде захищати Україну в разі подальшої інтервенції Росії, стало остаточно зрозуміло: Будапештський меморандум – нічого не вартий папірець. Україна у 1994-му добровільно відмовилась від третього за потужністю ядерного потенціалу в світі в обмін на гарантії безпеки. Насправді ці «гарантії» – фікція.

Ніхто нас не захистить, крім нас самих. Тим паче, що навіть генсек НАТО Расмуссен визнав, що Росія може загарбати і східні області України.

Тому сьогодні я разом із колегами Чорноволенком та Капліним подав у секретаріат парламенту проект Закону «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року». Може, після цього наші країни-«гаранти» чи хоча б частина з них схаменуться?
Ми повинні показати всьому світу, що Україна буде захищатися усіма можливими способами. Росія розуміє тільки позицію сили.

Валентин КоролюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети