Напиши історію про Фантастичний рюкзачок і отримай приз

Положення про конкурс «Фантастичний рюкзачок»

В конкурсі можуть приймати участь всі школярі Здолбунівського району, які є учасниками спільноти Flying Bag у ФБ чи ВК:

https://www.facebook.com/groups/FlyingBag/

https://vk.com/flyingbag

Це ексклюзивне право отримав район за активну участь у міжнародному дитячому русі!!!

Правила участі:

  1. Бути учасником вищезазначеної групи
  2. Розмістити (перепост) про цей конкурс у себе на сторінці в соцмережах
  3. Написати есе (вільний виклад теми) про своє уявлення Фантастичного рюкзачка для школяра. Текст має бути надрукований до 1 сторінки А4 формати 14 шрифтом і може супроводжуватися 1-2 фото, картинками.

Надіслати есе до 15 квітня 2017 року на адресу організаторів: flyingbag.org@gmail.com

  1. Всі надіслані роботи будуть оцінені журі сформоване засновниками міжнародного руху Flying Bag і найкращі будуть виставлені на голосування для учасників груп Flying Bag
  2. Два переможця, хто набере найбільшу кількість голосів у голосуванні будуть нагородженні шкільними рюкзаками та шкільним приладдям, інші лауреати, які займуть -3-5 місця – заохочувальними призами.
  3. Організатори залишають за собою право застосовувати санкції до учасників, які будуть використовувати заборонені способи голосування (накрутка голосів)
  4. Переможці конкурсу будуть визначені 29 квітня 2017 року, призи вручені протягом першої декади травня


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети