Напишіть міському голові все, що ви думаєте про роботу ринків міста

Здолбунівська міська рада на черговій сесії 05 червня 2013 року буде розглядати питання «Про стан і завдання по організації роботи об’єктів торгівлі, ринків та розвитку малого підприємництва на території міста Здолбунова».
Свої пропозиції та зауваження щодо даного питання просимо подавати в міську раду Приходька, 1 ( 2-й пов., приймальня міського голови або опускати у скриньку «Лист міському голові» в фойє на І-му пов. ) в місячний термін з дня опублікування повідомлення.

Виконавчий апарат міської ради

П.С. від ЗС Нам неодноразово скаржились торговці з ринку по вул.8 Березня на роботу ринку. Ось вам є можливість розповісти все це міській владі. Приходьте, пишіть!!!! Не зробите цього – нічого не зміниться!!!!! Наша держава живе за принципом: якщо ніхто не скаржиться – значить ще потерплять і все влаштовує.

Жителі будинку по Шкільній,9,  ви ж скаржились на туалети під вашим будинком, розбиті  машинами тротуари, обдерті стіни від стоянок велосипедів, шум від вуличних торговців. Прийдіть і напишіть це все міському голові!!

Можете свої скарги і побажання продублювати і нам, а ми зможемо проконтролювати, як міська влада реагує на побажання мешканців, які є головною владою в місті та країні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети