Серед найсильніших КДК Здолбунівщини виявили переможців

16 червня 2013 року на території Дерманської Другої сільської ради відбувся третій тур фестивалю-конкурсу культурно-дозвіллєвого конкурсу сільських та селищної рад Здолбунівського району, в якому взяли участь шість найсильніших команд (група А): Мізоцька, Миротинська, Здовбицька, Глинська, Дерманьська-Друга, Старо-Мощаницька, Копитківська.

Тема заходу – «Любітеся, брати мої, країну любіте», присвячена 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: виставка, присвячена Т. Г. Шевченку, мистецька програма на задану тему, спортивні змагання.

Перше місце у загальному заліку здобув культурно-дозвіллєвий комплекс Мізоцької селищної ради.

Леся Черниш, фото автора

Виставка Волейбол Волейбол-2 Гиря

Мистецька програма Мистецька програма-2 Мистецька програма-3 Мистецька програма-4 Мистецька програма-5

Тен с Футбол Футбол-2

Футбол-3 Шахи ШашкиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети