Найпростіший спосіб зробити фотоколаж

При ілюструванні матеріалів для статті, реферату, презентації часто є потреба вставити не просто фотографії, а незвичайні фото, фотоколажі, карикатури, фото жаби. І тут починаються перші поневіряння. Фотошоп не знаю, корел дро не вчив, друга дизайнера немає, що ж робити? Найпростіший спосіб – он лайн редактор зображень. Їх є багато. І відрізняються, напевне, такими параметрами як швидкість роботи сервісу, кількість інструментів, наприклад фото рамок, шаблонів.  От ми візьмемо один із таких ресурсів для обробки фото.

фотосайт

Алгоритм дії найпростіший, буквально у три етапи. Перший – потрібно обрати шаблон, у який ви будете вставляти фото. Другий – завантажити на сервіс ваше фото, третій – подивитись результат і закачати його собі на комп’ютер.

Ось дивіться, як можна зробити  смішні фотографії  та ілюстрації до подій.

559-9-uk-9bd2880f924b0ae187ab14b690cd68be

Це ефект крейди.

758-11-uk-e80b6cce3ed84b006bf8664ab8480603

А це ефект олівця.

2858-2-uk-822dbee412e42dc6b6fa6938134cade2І фотоваріант у вказаному вами місці.

Більш складніші ресурси й програми дозволяють робити базові анімаційні фільми й відеороліки. Одне із таких занять у Здолбунові вже проводив Дмитро Світодар. Завдяки чому інтернет канал ЗС вже наповнюється якіснішим відео. А для потреб “у три кліка” можете сміливо користуватись он-лайн ресурсами для обробки фото подібними до описаного вище.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети