Найкращі фахівці в галузі бюджетної політики поділились знаннями із активістами

тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (4)Другий тренінг  проекту “Доступно про місцеві бюджети” відбувся 18 червня у Рівному. Приємно, що знову на нього завітали учасники Здолбунова, Острога, Рівного, Вараша і Полтави, хоча спочатку від задумувався суто регіональним в межах області.

Спікерами цього дня були Анатолій Бондарчук-керівник проекту. Він розповів про досвід залучення громади міста Здолбунова до бюджетного процесу та презентував результати прозорості, участі та доброчесності бюджету у місті.тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (7)

Про особливості складання міського бюджету, на прикладі бюджету Рівного розповів донедавна голова бюджетної комісії Рівнеради, а нині секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. У чудовій, доступній манері розповів важливі складові формування бюджету, як і на що можна впливати при використанні спецфонду, розкрив деякі секрети моніторингу витрат бюджетних коштів.тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (2) тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (1)

Про відмінності районного бюджету від бюджету міста обласного значення розповів один із найкваліфікованіших фінансистів Рівненської області Володимир Нечипорук. Він також зачепив тему фінансів об’єднаних територіальних громад та невідворотності децентралізації. До речі обидва спікери та учасники висловили суттєві зауваження до застосування системи Prozzoro. Вони стосувались складності і недоцільності використання системи при замовленні робіт та нетипових несерійних товарів.тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (3) тренінг (14)

Микола Орлов розповів про прогрес у використанні системи Розумне місто.Здолбунів, яка реалізується на Здолбунівщині в рамках співпраці громадських організації Здолбунова, Вараша і райдержадміністрації. Особлива увага була приділена модулям Відкриті фінанси та Відкритий бюджет.на тренінгу виступ Миколи Орлова (1) тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (6)

На завершення учасники обміняли думками щодо  майбутніх тем своїх медійних, експертних матеріалів які мають бути підготовлені протягом літа і презентовані на власних сторінках в соціальних мережах, блогах, ЗМІ.тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (5)

Даний проект  «Доступно про місцеві бюджети» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети