Надзвичайний стан введено, як це відбудеться на Здолбунівщині

✔️Верховною радою затверджено рішення РНБО про введення надзвичайного стану в Україні (крім Донецьких та Луганських областей).
❗️НАГОЛОШУЄМО, не воєнний, а НАДЗВИЧАЙНИЙ. Це механізм, який дозволить реагувати на певні загрози національній безпеці та нормальному суспільному життю.
⬇️⬇️Надзвичайний стан передбачає:⬇️⬇️
🔸встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду;
🔸обмеження руху транспортних засобів та їх огляд;
🔸посилення охорони громадського порядку та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства;
🔸заборону проведення масових заходів і страйків;
🔸примусове відчуження або вилучення майна у юридичних і фізичних осіб.
❗️Запроваджені заходи не позначаться «радикально» на повсякденному житті. ❗️❗️Це не означає, що у вас прийдуть і заберуть вашу квартиру чи машину.❗️❗️
Закликаємо:
🔹Не сійте паніку
🔹Не розповсюджуйте фейкових новин
🔹Не знімайте переміщення військової техніки ЗСУ, номерні знаки та обличчя військових
📢Надзвичайний стан, за законом, триватиме 30 днів, за погодженням із парламентом президент може його подовжити.
▪️▪️Вся інформація буде оперативно оприлюднюватись на офіційних ресурсах міської влади – повідомляє Здолбунівська міська рада.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети