Надсучасний сміттєвоз та євроконтейнери у Здолбунові

SAM_2961

Новопридбаний автомобіль Mercedes Econic зараз працює в тестовому режимі. Розпочали пробні маршрутні виїзди по місту близько двох тижнів тому. Завдяки місткості  (22 метрів кубічних), він може зібрати все сміття по місту за один виїзд. Вказаний сміттєвоз працює виключно з, так званими, євроконтейнерами. 23 таких євроконтейнера встановили вже по Здолбунову. До кінця року в планах комунальників перейти повністю на них, для цього їх необхідно близько 100 шт. Перші 23 – встановлені на майданчиках по вулицях Коперника, Шкільна, Шевченка, Лесі Українки.смітники Здолбунова (4)

Генеральний директор ТзОВ Комунальних підприємств розповідає, що рішення  придбати автомобіль, прийнято виключно з ініціативи керівництва підприємства за підтримки засновника товариства та його безпосередньої фінансової участі. А от:

babak_lГенеральний директор ТзОВ Комунальних підприємств, Людмила Бабак : – «Контейнери закуплені нашою міською радою, адже всі контейнерні майданчики та контейнери по місту належать саме їй. ТзОВ  здійснює лише збір та вивезення твердих побутових відходів (сміття)».

Також керівник розповідає, що задоволена своїм креативним, молодим колективом. За цей час проведено значний обсяг роботи до покращення якості послуг. Наявні сміттєвози обладнані GPS навігацією, що дозволяє бачити роботу сміттєзбиральних авто в онлайн – режимі (ДИВ.БАНЕР на ЗС – відтепер відслідковувати рух будь-якого сміттєвоза можна в онлайні просто клікнувши на банер!), створено власний веб-сайт, відкрито сторінку у Фейсбук  – дані інтернет ресурси активно наповняються інформацією. Організовано конкурс малюнка та твору щодо поведінки з ТПВ. Малюнки дітей розміщено у вестибюлі підприємства та на їх основі розроблено банери на бортах нового сміттєвоза.

SAM_2961

Генеральний директор ТзОВ Комунальних підприємств, Людмила Бабак : – «Ми сьогодні працюємо не просто збираючи сміття, ми намагаємось впливати на наших мешканців та прищеплювати їм культуру поведінки з твердими відходами – «Життя цікаве та барвисте, якщо живеш у чистому місті». Саме так називався дитячий конкурс і цю назву взято на озброєння і підприємством. А взагалі намагаємось повним спектром послуг, які надаємо відповідати власному слогану «Якісні послуги – комфортне життя».IMG-20150407-01212

Крім того, колектив подав ідею освячення всієї техніки, вони вірять – ця дуже гарна християнська традиція, буде ще більше надихати їх на чесну працю.

Неабияк пишається такою технікою і водій. Хлопець розповідає, що ця машина значно спрощує та полегшує роботу усієї бригади, через збільшені об’єми збору сміття за один виїзд та оснащеності авто.

SAM_2921

Водій, Давид Приходько : – « Кондиціонування салону, відеокамери заднього огляду, гідро підсилювач керма,  внаслідок чого висока маневреність, принципово якісніша в рази гідравлічна система завантаження і т.д.»

Не може не тішити автомобіль і око місцевих жителів, за їхніми словами машина приїздить вчасно, водій та вантажники працюють оперативно. Нарікають люди лише тільки на те, що поки не звикли до нової техніки…без звичного дзвоника:), але як говорять у народі : – « На все свій час ».

 Володимир : – « Раніше як було,  – дзвонили, а тепер – сигналять. Трохи складно адаптуватися до нових умов, але з часом думаю все буде гаразд. В цілому абсолютно все подобається. Хочу  висловити комунальникам вдячність за таку машину».

Знайшлися і ті, що закликають здолбунівчан до культури та шанування громадського майна.

Ганна :« Прикро те, що наші люди не обережно поводяться з контейнерами та з усім цим. Йдучи кожен ранок, дивишся, аж душа болить. Потрібно мати хоча б якусь культуру та совість».

SAM_2960

В підприємстві стверджують, що протягом останніх двох років скарг, щодо затримки вивозу сміття, значно поменшало. А от на запитання журналіста, « Чи пов’язана закупівля нового авто з підвищенням незабаром тарифів на послуги?» – відповіли так:

Генеральний директор ТзОВ Комунальних підприємств, Людмила Бабак : – «Думаю всі тверезомислячі люди повинні розуміти, що безкоштовного нічого не буває. Звичайно тарифи мають бути економічно обґрунтованими, але ми за справедливі тарифи. У  м. Здолбунів тариф на вивезення твердих побутових відходів не піднімався з 2009 року. Буде зайвим говорити на скільки змінилась вартість складових чинників – пальне, енергоресурси, мінімальна заробітна плата, запчастини, тощо. Розуміючи всю гостроту сприйняття в суспільстві здорожчання, тариф змушені збільшувати, хоча в порівнянні з іншими комунальними послугами воно буде не суттєвим».

Оплату, за користування послугами, ТзОВ комунальних підприємств планує підняти  з 15 травня 2015 року, проте це питання поки що не розглянуте та не затверджене у міськвиконкомі. Але на відміну від інших надавачів комунальних послуг, ТОВ КП продемонструвало свою готовність значно покращувати якість їх надання.

Оксана Клімашевська

Поки наша Оксанка їздила на новенькому Мерсі і спілкувалася із людьми, наші хлопці їздили по майданчиках і дивилися як там справи :)смітники Здолбунова (6) смітники Здолбунова (5) смітники Здолбунова (1)

Люди добрі, не комунальники викидають ці матраци і крісла, а ми з вами. Це не побутові відходи, замовляйте окремо таку послугу або вивозьте на сміттєзвалище самі. Не ганьбіться самі перед собою і у себе ж під носом.смітники Здолбунова (2) смітники

Нові контейнери за добу всі “живі – здорові”, обстежені малозабезпеченими верствами населення і собаками. Кришки поки що цілі і не спалені. Давайте їх такими і залишимо надовго. Тільки от кришки ці для того щоб ЗАКРИВАТИ контейнери. Від мух, котів, собак, вітру – це дуже важливий елемент таких контейнерів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети