Надходження від акцизу в районі нікому не треба крім керівників адміністрації

Регулярно публічними стають інформації про рейди керівників адміністрації в т.ч у позаробочі години, вихідні дні в пошуках акцизу для місцевих бюджетів. Зверніть увагу: РЕГУЛЯРНО, ПУБЛІЧНО! І шукають сільським головам та їх громадам, податковій та  її начальникам, поліції та її дільничим і ЗНАХОДЯТЬ і акциз і порушення. Які крім них ніхто НЕ БАЧИТЬ, НЕ ХОЧЕ бачити!

Сільський голова так само як і дільничий мають знати на своїй території ВСЕ! НЕ знають, не хочуть, не вміють. Підкресліть підходяще.

Ви бачили міського голову Здолбунова, який “смикнув” хоч одного підприємця за акциз? Який би закликав заправлятися на АЗС міста щоб туди гроші йшли (так, нажаль, закони міняються в т.ч і щодо акцизу, але ми з про принциповий підхід до справи на конкретному прикладі) Ви читали про рейди податкової з оприлюдненням фактів? Ви чули звіти сільських голів про проведену роботу із підприємцями і результати цього? Ці голови справді голови? Вони зможуть провести децентралізацію, коли акциз не можуть під носом заставити платити в бюджет їх села?

І це НОВООБРАНІ голови, нова надія України?? Запийте безакцизним пивом таких голів територіальних громад. Керівникам адміністрації можна лише поспівчувати-вони перші і останні з могикан, хто в цьому районі пробує щось робити, хто назбирує весь негатив на себе за праведну потрібну громаді роботу, яку сама ж громада не бачить і не оцінить.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети