Начальник здолбунівської реєстраційної служби розблокував двері кабінету

reestrator (41)Після того, як вони були наприкінці того тижня опечатані наклейками “Правого сектору”. Про що писав ЗС тут.

Юрій Панасюк зранку побачив опечатані двері і звернувся до Здолбунівського РВ УМВС із заявою про те, що невідомі заблокували йому доступ до службового кабінету, тому просить посприяти до нього потрапити, а заодно подивитись, чи нічого не зникло з кабінету.reestrator (2)

Міліція оглянула місце, опитала ймовірних свідків, і після цього Юрій Панасюк потрапив до кабінету, з якого, за його словами, нічого не зникло.reestrator (3)

Він і надалі вважає, що чиняться козні проти нього через те, що серед тих, хто приходив до нього під прапорами ПС, є зацікавлені у його звільненні люди, а також вбачає лобіювання зі сторони свого заступника Вадима Мішури та його батька-колишнього судді райсуду Василя Мішури. Він готовий довести, що проти нього немає доведених фактів хабарництва чи інших порушень, у яких його звинувачує ПС.reestrator (1)

Натомість представники ПС говорять про серію 3 із серіалу “Здолбунівський держреєстратор”, яка відбудеться незабаром.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети