. Начальник здолбунівської міліції повернувся із зони АТО | Здолбунів City

Начальник здолбунівської міліції повернувся із зони АТО

повернення з АТО20 червня із зони антитерористичної операції повернувся зведений загін міліціонерів Рівненської області. Правоохоронців зустрічали рідні, друзі та колеги.

Від ЗС: серед них і майор Панасюк О.О – начальник здолбунівської міліції, який встиг розповісти про бойові чергування і зачистку Марїнки коли вона по декілька раз на день переходила із рук в руки. З понеділка офіцер планує приступити до виконання обов’язків на рідній Здолбунівщині.

Не зважаючи на усі труднощі бійці із гідністю виконували покладені на них завдання та повернулися додому без втрат. Після нетривалого відпочинку правоохоронці повернуться до виконання своїх службових обов’язків.

І хоча для цих бійців війна позаду, однак їм на зміну у зону АТО відправився черговий загін міліціонерів. Який цілий місяць буде забезпечувати охорону громадського порядку на Сході країни. Для деяких із них це вже не перша поїздка у зону АТО, тож до труднощів їм не звикати.

Вже за гарною традицією добровольців благословив священик та подарував їм молитовники.

  СЗГ УМВС України в Рівненській області

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Варяг

  Шановна редакція Здолбунів Сіті , ваша стаття не є достовірною, оскільки правоохоронці Рівненщини несли службу в зоні АТО у м. Волноваха, у бойових зіткненнях під МарЇнкою не брали та брати не могли. Такого бреду про зачистку Марїнки працівниками МВС рівненської області ніхто Вам не міг повідомити. Також не потрібно посилатись на СЗГ УМВС України в Рівненській області оскільки їхня стаття вами була НЕПРАВДИВО перероблена.

  • Здолбунівсіті

   Оригінал новини – на офіційному сайті МВС, точно така ж інформація надішла і в інформаційній розсилці http://www.mvs.gov.ua/mvs/article/1528021?annId=1528026&timestamp=1434795187000, тому це не наша стаття. Від нас лише та частина інформації яка стосується нашого земляка, що відповідним чином і зазначено (від ЗС) і отримана з перших уст. Якщо трапилась неточність (не виключаємо) у назві міста про яке йде мова, то ми уточнимо його назву ще раз.

   • Варяг

    Не потрібно драматизувати на офіційному сайті МВС Рівненської області про Марїнку не написано жодного слова. У вище вказаній Марїнці йшли хороші бої а м. Волоноваха це цивільне місто , стрільбу там прописують лікарі для підвищення апетиту та покращення обміну речовин.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама