Начальник Здолбунівської міліції: докладаємо всіх зусиль, щоб розшукати дівчину

panasjuk

начальник Здолбунівської міліції майор Панасюк О.О

Резонансною виявилася новина про зникнення здолбунівського підлітка, вихованки Мізоцького інтернату. Був оголошений розшук дівчини, прокурорська перевірка й кримінальне провадження, коментарі місцевим та всеукраїнським телеканалам, які довелося давати нещодавно призначеному начальнику Здолбунівського РВ майору Панасюку О.О.

Як стверджує начальник райвідділу, ситуація спливла на поверхню 22.10, коли надійшов лист із Мізоцької школи-інтернату, в якому дирекція просить залучити до навчання ученицю 10 -го класу, яка тривалий час не відвідує навчальний заклад.

– Ми одразу зв’язались із мамою учениці та попросили її приїхати у РВ 23.10, проте вона приїхала 24.10 і повідомила нам всі обставини її зникнення, – говорить Олександр Панасюк.

– Тоді ми підняли папери й з’ясували, що звернення і від школи, і від матері були раніше, але у зв’язку із тим, що начальник кримінальної міліції у справах дітей, який працював на той час у Здолбунівському РВ вже змінився, то довелося вивчати документи по-новому. Можемо завірити громадськість у тому, що всі необхідні й реєструючі дії, і розшукові цього разу ведуться на належному рівні. У пошуках задіяно більше 70 чоловік, керує пошуками заступник начальника управління МВС у Рівненській області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети