Начальник Рівненської податкової (ДФС) не здивував заявою про конкурсні призначення

зайцевУ ДФС у Рівненській області на керівні посади призначатимуть через конкурс – повідомив ЗС керівник ДФС Рівненщини Дмитро Зайцев.

На Рівненщині триває процес реформування податкових органів і реєстрації Головного управління Державної фіскальної служби. Зокрема, процес передбачає застосування нового принципу кадрового відбору – на основі конкурсу. Як нам здається (прим.ЗС) це нормальна практика яка і так би мала діяти в таких органах.

Механізм конкурсного відбору кандидатів на керівні посади ДФС України уже відпрацювала під час призначення начальників територіальних підрозділів.

– Це зроблено задля того, щоб зробити процес призначення в службі максимально публічним і відкритим. Спочатку мою стратегію розвитку, моє бачення співпраці з платниками, вирішення проблем на Рівненщині заслухали на засіданні Ради з кадрових питань, до якої входять і фахівці ДФС і представники бізнесу. Пізніше були інтерв’ю у Мінфіні та з керівником ДФС України, – зауважив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За словами Дмитра Зайцева через кадрові ради, через інтерв’ю і тестування мають пройти і його майбутні підлеглі, які претендують на керівні посади.

Окрім цього, з огляду на ухвалений закон про очищення влади, головний податківець області не виключає, що перевірку доведеться пройти і тим, хто у попередні роки обіймав посади. Проте, як відбуватиметься процес люстрації, стане зрозуміло після розробки відповідних механізмів на рівні керівництва держави – повідомляє Дмитро Зайцев.

А ще злі язики поговорюють, що у обласній ДФС почався процес “узгодження квартальних планів на жовтень-грудень 2014 року”, який супроводжується непрозорими, але конкретними “вхідними даними з кожного начальника відділу”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети