Начальник податкової закликає підписувати журнал

Начальник обласної податкової у ФБ просить передплатити журнал податкової. Напевне він не в курсі як цей журнал передплачують, хто і в  який спосіб. І що цей примус, як до платників податків так і до підлеглих, а такі дзвінків і листи на скриньку ЗС вже надходять, нічого спільного із Жити по-новому не має. Чи вартий уваги вчинок – передплати примірників за власний кошт ОДА і облраді? Краще б товариству інвалідів, як на мене, придбав би. А люди нехай би самі визначалися які видання чому і для чого вони передплачують. І справа не лише у цьому відомчому журналі, а справа у більшості таких видань і комунальній пресі.зайцев рекламує журнал

Колеги із нашого цехового журналу “Податковий вісник” попросили підтримати передплатну кампанію – тому рекомендую вам цей журнал. Буде корисним не тільки бухгалтерам і директорам, а і керівникам різних рівнів – змін у податковій сфері уже багато і певно ще будуть, тому будете першими орієнтуватися в ситуації.

Вирішив за власний кошт передплатити по два примірники для ОДА і облради. До речі, у наступному числі планують податковий кодекс надрукувати.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети