Начальник обласної ДАІ з’ясовує обставини “операції Батискаф”

Вчорашній матеріал ЗС Як прапорщик Онісімчук батискаф у Здолбунові шукав викликав широкий резонанс. Зранку телефон розривався: одні телефонували і дякували за принципову і послідовну позицію щодо таких “відпрацювань району” інші запрошували на зустріч із начальником обласної ДАІ. В Рівне до пана полковника я не поїхав, зате пан начальник завітав до нашого містечка і сам.

семенюкТак спонтанно і організувалась зустріч у форматі нач.ДАІ області полковник Олександр Семенюк (на фото під час візиту до Здолбунова 28.05.2012 року, коли був призначений, тоді ще підполковник на посаду начальника обласної ДАІ), нач.районної ДАІ Олександр Роговський, голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, голова районної ради Василь Тимощук і автор матеріалу.

Після традиційного для таких випадків початку зустрічі “Ми ж допомагаємо району, а ви?! Ми ж безпеку забезпечуємо, бо власних патрулів у вас не вистачає, а ви?!” і т.д я вже почав думати що то не прапорщик шукав “батискаф” у Здолбунові, а я, та скоро все прояснилось. Відбулась нормальна, ділова розмова, розпочато службове розслідування по діях екіпажу.

Питання, які вчора були публічно мною задані начальнику обласної міліції у матеріалі, знайшли свої відповіді. Ось ці питання.

А у мене залишились запитання для начальника обласного ДАІ:

1. Чи мав право інспектор ДАІ безпричинно зупиняти транспортний засіб у спосіб описаний вище.

2. Що за операція Батискаф триває у Здолбунові.

3. Чи місце зупинки автомобіля ДАІ та зупинених працівниками ДАІ авто не створює незручностей іншим учасникам дорожнього руху, враховуючи поворот на вул.Коротку, незадовільний стан дорожнього покриття після ремонтних робіт з відновлення теплотраси.

Ось відповіді: Служба ДАІ все робить можливе, щоб у цей складний час попередити перевезення зброї, наркотиків, небезпечних речовин, бурштину, тому організовуємо різні операції, ось і операція Батискаф – це кодова назва заходів по виявленню наркотичних засобів у районі. Щодо зупинки авто ДАІ на цій ділянці дороги і пояснень інспекторів, їх поведінки, спілкування із водіями – триває службове розслідування, але від себе особисто хочу попросити вибачення за можливо невірні дії підлеглих.

Про що домовились на подальше: спільні дії ЗС, районної та обласних ДАІ щодо дотримання ПДР на Здолбунівщині, зокрема рейд по любителям паркуватись у невстановлених місцях. На цей раз, сподіваємось не лише з нашими листівками, а і ДАІшними ПРОТОКОЛАМИ для особливо злісних порушників (газони, весь тротуар, переходи, під забороняючими знаками у місцях скупчення людей тощо).

Наприкінці зустрічі пан Семенюк поцікавився у присутніх чи є зауваження до роботи місцевої ДАІ та конкретно її очільника. На тому коротка, але змістовна розмова завершилась. Чекатимемо результатів службового розслідування і подальшої співпраці із ДАІ на користь безпеки у нашому місті і районі та з повагою до автолюбителів та пішоходів, які не порушують ПДР!

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети