Начальник обласного управління визнав, що НІЯК не може вплинути на здорожчання проїзду

Кореспондент ERVE.UA звернувся за коментарем до управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА. Його начальник Федір Мисюра пояснив, що із таким підвищенням і йому, і пасажирам доведеться просто змиритись. (Як і передбачали  ЗС в цій публікації)

– Мені потрапляє вже така інформація, що з 5-го числа в зв’язку із здорожчанням палива і підняттям мінімальної зарплати, проїзд піднімають до 65 копійок за кілометр (наразі він становить 50 копійок, – ред..). На жаль, адміністрація сьогодні не має впливу на погодження тарифів, бо у березні минулого року Кабмін зняв відповідну норму (мова про міжміські і приміські маршрути, у містах тарифи поки що регулюють виконкоми, – ред.). Таким чином було встановлено вільне тарифоутворення.

Соромно перед людьми, дійсно – нема що сказати, от немає! Зв’язала держава руки навіть не спереду, а ззаду. Якби сьогодні до мене принесли погодження тарифу – я б його не погодив. Паливо дійсно за рік «стрибнуло» на 3 гривні, але чомусь заправки ніхто не чіпає. Неприємна ситуація…, – зазначив Федір Мисюра.

Віктор СУХОВІЙ, ERVE.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети