Начальник міліції запрошує до себе

З таких слід почалася розмова із головним звязківцем з громадськістю місцевого РВ УМВС Вікторією Гетманчук. Буде розмова про стан справ в міліції, ну і так щоб міліція стала відкритішою для громадськості. Заінтригований цим повідомленям я прийшов на цю зустріч хоча походи у такі установи ні в кого не викликають захоплення. Дійсно в дверях свого кабінету зустрів його господар і запросив до столу. За 5 хвилин усі були в зборі. Зі сторони міліції начальник райвідділу підполковник Зіліцький Ю.В, його заступник підполковник Петренко Ю.В та вже згаданий старший лейтенант Вікторія. Зі сторони громадськості я і пан Євген Шилан.

Перші ж слова начальника міліції дещо спантеличили коли він повідомив що часу в нього небагато бо ще є зустрічі, ніби ми самі на цю зустріч до нього напрошувались. В такому ліміті часу і пройшло спілкування. Коротко про стан справ, набір цифр, щось розкривається краще, когось ловлять справніше, а далі живі запитання. Наша газета встигла поставити три. Решта виникли самі собою.

Кор.: які роботи ведуться дільничними району з тим, щоб їх знали мешканці території де вони працюють?

З.Ю.В.: Ми робимо багато роботи в цьому плані. Всі сільські голови ознайомлені із тими хто закріплений за їх сільрадою. Також ми зробили достатню кількість простих візитівок на звичайному папері і дільничні розносять їх по будинках, щоб мешканці мали під рукою телефон свого дільничного. Така робота ведеться постійно.

 Кор.: Яка статистика щодо ліквідації вуличної торгівлі у м.Здолбунові про що постійно звітується міська рада?

З.Ю.В.: Ми свою роботу намагаємось вести в плані попередження неправомірних дій. Наші працівники разом із помічниками з громадського формування проводять відповідну роботу із тими, хто торгує у невстановлених місцях. Ми склали, по памяті десь 5 протоколів по ст.160 по торговцях з вул.8 березня. Проте, а що ж людям робити. Місця на ринку для всіх не вистачає от і торгують на вулиці. Ми звертались до міської ради щоб вони врахували це у своїй роботі.

 Кор.: Але ж як тільки працівники міліції свою роботу провели всі вуличні торговці на наступний же день на своїх місцях. А це і ковбаса із підлоги бусів і молоко з сиром з дороги, жива риба з ванни і постійний підручний туалет в дворі будинку по Шкільній,9. Ви от попередили торговців-порушників, пожаліли їх, а чи подумали про тиж же жителів цього будинку, покупців товарів із землі?

З.Ю.В.: Ну я ж кажу, треба ринок збільшувати, людям розяснювати, але цю роботу ми будемо продовжувати і надалі.

 Кор.:Яка доля камери вуличного спостереження, що встановлення по вул.Шкільній навпроти ЗОШ№6?

З.Ю.В.: Це питання до міської ради. Це вони купували, виділяли на то свої кошти.

В розмову вступає заступник начальника Петренко Ю.В: камера була придбана, встановлював її підприємець Кукурік, відео з неї має надходити до ЗОШ6 де встановлено монітор. А щодо відеокамер, то треба брати приклад Костополя, Млинова де ці камери є і з ними набагато легше працювати. Крадіжки швидше розкриваються. Потрібні кошти.

 Кор.: Так цього року міська рада планує 30 тисяч на закупівлю таких камер.

З.Ю.В.: Цього мало, треба більше значно. І громадському формуванню, щоб воно нам допомогало треба теж платити, а то без елементарного хоча б відшкодування проїзду хлопцям, багато не напрацюєшся. Вони ж добровільні помічники, але їм потрібне фінансування теж. Цього року, здається їм нічого так і не платили.

З.Ю.В.: Ви знаєте в місті багато проблем, от наприклад на все місто у нас чотири патрульних, які патрулюють місто з 20.00 до 04 ранку, бо є такі заклади де постійно якісь проблеми і вони  працюють допізна то і ми чергуємо на вулицях. Я звертався до міської ради з тим щоб вони переглянули графік роботи тих закладів.

 Кор.: А які конкретно заклади найбільше доставляють клопоти мешканцям і міліції?

З.Ю.В.: Ну, давайте ми розберемося спочатку, а то так зразу якось не коректно буде. Ми зясуємо і вам повідомимо.

 Кор.: Тобто ви збираєтесь письмово найближчим часом просити виконком міської ради змінити графік роботи деяких закладів і нас про це повідомите. Хоча якби зараз озвучили б ці заклади то громадськість вас би підтримала і у вас були б додаткові аргументи на вашу користь.

З.Ю.В Ми найближчим часом збираємось це зробити і вже спілкувались з цього приводу з міською радою.

 Кор.: Від імені громадської організації ЗЕОН та газети Здолбунів сіty хочу подякувати за те, що сьогоднішня зустріч відбулась. Це свідчить про бажання перших осіб районної міліції бути ближче до громади, проте якщо ця зустріч так і залишиться першої і єдиною то ми будемо вважати що зроблено це було для галочки чи за вказівкою зверху і про це громадськість обов’язково теж буде знати. Хотілося би відмітити і роботу В.Гетманчук яка чи не єдина серед представників служб звязків із ЗМІ державних установ району прагне вдосконалювати свою роботу, навички і вміння.

 З.Ю.В. Ви побачите, що це наша не остання зустріч. Про їх регулярність будемо з вами домовлятись. Як мінімум наступна за підсумками роботи за рік. Я вам це обіцяю.

 Ну що ж дійсно дякуємо за цю зустріч, проте не позбавлену казених штампів і армійщини, зайвих пересторог і хвилювань але навіть такому діалогу «люди в погонах-цивільні» треба теж вчитись всім сторонам і це бажання заслуговую похвали.

 

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети