Начальник міліції інспектував ділянку роботи здовбицького “шерифа”

Днями  начальник Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Юрій Зіліцький провів виїзний прийом громадян у приміщенні  Здовбицької сільської ради. У криміногенному плані село Здовбиця  не дуже складне,  але клопотів дільничному інспектору тут вистачає. Село має статус одного із найбільших сіл України – це є немалою перешкодою,  особливо у зимовий період, коли дільничному потрібно терміново виїхати на виклик.

До начальника районної міліції Юрія Зіліцького звернулися місцеві мешканці. Керівник спершу обговорив з активом села роботу дільничного інспектора лейтенанта міліції Михайла Васика та вислухав пропозиції щодо профілактики правопорушень на території села.

Одна з відвідувачів висловивила подяку згаданому дільничному за допомогу у вирішенні конфліктної ситуації з сусідом та попросила посприяти, щоб село обслуговувало два дільничні інспектори, так як територія для одного «шерифа» завелика.

Інша громадянка звернулася до очільника Здолбунівської міліції з проханням забезпечити дільничного інспектора службовим автомобілем.

При розмові з начальником райвідділу сільський голова села Здовбиця Юрій Боярчук повідомив, що робота дільничного його задовольняє повністю, ніяких питань до нього немає, з роботою справляється, на всі злочини та повідомлення дільничний реагує своєчасно, добре володіє оперативною обстановкою на дільниці, яку обслуговує, проводить профілактичну роботу з підобліковим елементом, особами, які ведуть антигромадський спосіб життя, відвідує місця  масового відпочинку молоді з метою забезпечення охорони громадського порядку.

У робочому порядку були розглянуті й інші питання, що стосуються діяльності правоохоронних органів, відношення людей до міліції та підвищення довіри населення до працівників ОВС.

На завершення керівник райвідділу Юрій Зіліцький повідомив, що кожне питання буде взято на контроль, щоб через деякий час зібратись знову та повідомити громадянам про зроблену роботу.

 Вікторія Гетманчук

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети