Набір у “копи” в Рівному

Сьогодні у Рівному стартував відбір кандидатів у нову поліцію. Бажаючих потрапити до лав патрульної поліції виявилось чамало. Сотні дівчат та хлопців прийшли в Міський будинок культури аби заповнити анкети.

На представлення нової поліції прийшли представники влади.
Попередньо, до Рівного мав приїхати міністр МВС Арсен Аваков. Проте, він так і не з`явився під час набору кандидатів до патрульної поліції. Замість нього приїхав начальник Управління патрульної служби МВС в місті Києві Олександр Фацевич. Він розповів, що у Рівному до поліції потрапить двісті чоловік, а вулиці міста патрулюватиме двадцять один екіпаж.

Прийом документів у Рівному триватиме до 27-го жовтня включно. Потому кандидати пройдуть тест IQ, далі – медичне обстеження. Навчання патрульних розпочнеться 13-го грудня. А вже наприкінці лютого на вулицях Рівного з`являться “копи”.
ЗС вже писало про особливості випробувань до нової поліції, тепер жителі Рівненської області зможуть на собі перевірити, чи це правда.

Прийом анкет кандидатів на службу в підрозділі патрульної поліції міста Рівне:
Адреса: м. Рівне, вул. Соборна, 34а (Рівненський міський будинок культури).
Телефон гарячої лінії (0362) 67 92 22
Прийом анкет триватиме з 6-го до 27-го жовтня

поліція



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети