Набір на програму “Ефективне управління”

10 листопада стартує програма «Good Governance» («Ефективне управління»), яку організовує Школа управління УКУ. Інноваційний підхід до державного управління, посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” («ефективне управління») та надання нового заряду енергії для ефективного продовження реформ в державі: саме такі ключові тези програми «Good Governance».

Програма є безкоштовною та орієнтується на представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських активістів. Проходитиме навчання у стінах УКУ вже втретє.

У фокусі програми 2017 року:

– прозорість та підзвітність органів влади;

– публічно-приватний діалог;

– антикорупційна діяльність;

– регуляторна політика;

– перешкоди на шляху реформ.

Викладати на програмі будуть відомі експерти-практики: Андрій Паляниця, Олексій Павленко, Юрій Бугай, Євген Глібовицький, Гліб Каневський.

Складається програма з трьох модулів:

1.10-11 листопада (Київський центр УКУ)

2. 27-28 листопада (Львів, УКУ)

3.11-12 грудня (Київський центр УКУ)

Організатор: Школа управління УКУ.

Участь у навчальній програмі є безкоштовною.

Учасники самостійно покривають витрати на проживання та проїзд.

Реєстрація на програму: https://goo.gl/PyvJ86

Прийом заявок триває до 07 листопадаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети