Набір на польсько-українсько-білоруську програму для активних громад Сусіди 3.0

Яким, на твою думку, є ідеальне місце для життя? Безпечне, таке, що надихає, повне доброзичливих людей, які цікаво й творчо проводять час разом? Чи це простір, де можна дискутувати на важливі теми, дізнатися щось нове та зустріти людей з різних культур та середовищ? Місце, де перетинаються різні теорії і стилі життя, а люди хочуть ділитися та співпрацювати?
Набір на польсько-українсько-білоруську програму для активних громад
Якщо ти сповнений енергії та ідей, як зробити, аби таких місць було більше, але не знаєш, з чого розпочати, запрошуємо на польсько-українсько-білоруську програму для місцевих активістів “Сусіди 3.0”.

Даємо поради, підтримуємо, надихаємо, допомагаємо, забезпечуємо конкретними засобами та знаннями, а також створюємо простір для реальної зустрічі активних людей з Польщі, України та Білорусі.

Основними цінностями, на яких базується програма, є солідарність, відповідальність, рівність, різноманіття, демократія, відкритість, а також критичне мислення. Підтримуємо тих, хто на практиці хоче довідатися про ці цінності через співпрацю з іншими та реалізацію своєї ідеї.

Програма була створена на основі «Майстерні громадської активності» і представляє ті самі цінності. Більше про цінності програми читайте на dialogue-for-change.org

Програма триває від травня 2016 до червня/липня 2017 року. Протягом цих місяців учасники зустрічаються на міжнародних тренінгах, здійснюють сусідські візити та працюють у своїх місцевих громадах. Програма розглядає місцеві проекти та волонтерство як засоби суспільних змін.

Обрані команди запрошуються на одну з трьох Перших Зустрічей.

Кожна семиденна зустріч в Польщі, Україні чи Білорусі відбудеться в травні 2016 року.

Під час подачі заявки обираємо одну з поданих тем:

Тема 1: «Старі-нові кордони: міграція, інтеграція, ізоляція»
07.05 – 14.05.2016

Тема 2: «Трансформація мислення: автентичність і технологія»
07.05 – 14.05.2016

Тема 3: «Для чого нам сусідство? Виклики та рішення»
14.05 – 21.05.2016

Програма розрахована на людей віком від 18 до 35 років, які мешкають в Польщі, Україні, Білорусі та хочуть розпочати свою пригоду з активізацією місцевих громад.

Запрошуємо до співпраці людей з різних місцевостей та з різним рівнем освіти. Ми відкриті як для студентів, так і тих, хто вже закінчив навчання, волонтерів неурядових організацій і тих, то не має жодного відношення до будь-яких установ, працевлаштованих та безробітних, жителів міст та сіл.

Ми приймаємо індивідуальні заявки та заявки від місцевих груп, що складаються з двох людей, які мають ідею проекту або зміни в своєму оточенні. Діяльність може також мати міжнародний характер, тобто бути втілена спільно учасниками з Польщі, України та Білорусі.

До співпраці також запрошуємо випускників програми Майстерня Громадської Активності. В команді, що подає заявку, може бути тільки один випускник/одна випускниця.

Детальний графік програми 2016/2017 знайдете на сторінці (http://bit.ly/1QVCjmf)

Заявки приймаємо онлайн до 8 березня 2016 року, достатньо заповнити цей формуляр для реєстрації.

Контакти:

Марта Ґавінек-Даґарґулія marta.gawinek@sasiedzi3.org
Іванна Чупак ivanna.chupak@susidy3.org
Катажина Дорота katarzyna.dorota@sasiedzi3.org
Детальніше: dialogue-for-change.org & facebook.com/susidy3.0



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети