Набір до програми обміну «Connect for Impact»

Impact Hub Odessa і Фундація «Відкрите суспільство» запрошує Вас взяти участь у програмі Connect for Impact, спрямованої на встановлення і зміцнення горизонтальних зв’язків між активістами України і Європи через підтримку співпраці в сферах міського розвитку, освіти, інновацій, соціального підприємництва та молодіжних організацій.

Програма дозволить українським громадським активістам, соціальним підприємцям, урбаністам та освітнім інноваторам відвідати одну з п’яти країн ЄС (Францію, Німеччину, Грецію, Іспанію чи Іспанію) з метою обміну кращими практиками з колегами з цих країн. Учасники програми будуть представляти Україну та відвідувати заходи, спрямовані на стимулювання діалогу з партнерами з ЄС.

Організатори покривають транспорті витрати та витрати на проживання під час тренінгу за кордоном.

Останній день подання: 25 лютого 2016 року.

Реєстрація: http://bit.ly/1SvgptC
Деталі: http://bit.ly/1TGn8Aa

Контакти
Impact Hub Odessa
Вікторія Ризун
v.rizun@impacthub.odessa.ua
+38 067 491 53 01
http://connectforimpact.net/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети