Набір до програми МРІ «Академія політичного лідерства 2016»

школа лідерстваМіжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства 2016» депутатів місцевих рад, активістів політичних партій та громадських активістів.

Мета «Академії політичного лідерства» – підготовка нових відповідальних та ефективних політичних лідерів.

Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками з різних регіонів України. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу у групах над спільними завданнями та виконанням домашніх завдань.

Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном.

До навчальної програми в якості тренерів запрошені відомі експерти, політтехнологи, журналісти, народні депутати України, громадські діячі.

В рамках програми відбудеться три сесії дводенних навчальних семінарів:
– Політичне лідерство
– Ефективні медіа комунікації
– Організація кампаній громадського лобіювання

Перша сесія буде проведена 6-7 лютого 2016 року у тренінговому центрі Міжнародного Республіканського Інституту у м. Дніпропетровськ. Наступні сесії заплановані на 19-21 лютого та 12-13 березня.

Участь в програмі. До участі запрошуються молоді люди віком від 19 до 40 років, які прагнуть отримати нові знання та мають активний досвід у суспільно-політичному, громадському житті, є діючими депутатами місцевого рівня.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму (знаходиться у додатку) до 20 січня 2016 року та надіслати на адреси: osputay@iri.org, nyakymchuk@iri.org. Відбір учасників буде проведений до 26 січня 2016 року.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

З усіх питань щодо програми АПЛ звертатись:
Олександр Спутай, керівник програм МРІ в Україні, osputay@iri.org, +38-044- 2897740
Наталія Якимчук, асистент програм та спеціаліст з оцінювання МРІ в Україні, nyakymchuk@iri.org, +38-044- 2897740

Аплікаційна форма – Аплікаційна-формаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети