На здолбунівських дорогах водії вимушені носити свої авто …на руках

Здолбунівські комунальні служби повністю втратили контроль над ситуацією з дорогами у місті. З січня 2013 року їх утриманням займається  КП “Здолбунівське”. Щотижня на сторінках нашого порталу з’являються фото та відеоматеріали про аматорське латання доріг і професійне освоєння бюджетних коштів. Розриті автошляхи, утворені після зими ями, просідання грунту після ремонтів підземних комунікацій – все це призводить до того, що після дощів ці ями заливаються водою і тоді їзда міськими вулицями нагадує ходіння мінним полем “вгадав-не вгадав”. Ось і сьогодні, недалеко від повороту до районного відділку міліції, служба якої і повинна слідкувати за станом дорожнього полотна, між першим і другим “нежданчіком” у вигляді різких, глибоких щілин в асфальті, утворилось ще одне провалля. Скільки ще автомобілів і людей має постраждати, щоб дороги відремонтувались? Ми тут недавно писали про прапор Євросоюзу, що буде встановлено в місті. Здається, поспішили. Може, інший якийсь треба пошукати, що точніше буде передавати сучасний стан Здолбунова і країни.

yama_1 yama_2 yama_3 yama_4

yama_5 yama_6 yama_7

П.С Хлопці з машини, незважаючи на те, що всім було очевидно, що ви потрапили у халепу – включайте аварійку, а якщо надумаєте подавати позов на власників дороги  – звертайтесь, допоможемо! Бездіяльні і безгосподарні мають відповідати за ганьбу на здолбунівських дорогах.

Борис Холодний, фото Ірчик

П.П.С Кажуть, у Здолбунові конкурс оголосили на  найглибшу яму:) Приймайте претендентів-фаворитів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети