На здолбунівському цементному заводі звільняються гендиректор та директора з виробництва

cement_1Містом ширяться чутки про грандіозні зміни на здолбунівському цементному гіганті. Подейкують про звільнення, скорочення, зміну керівництва. Ми отримали офіційний лист від ПАТ “Волинь-Цемент” з якого можна чітко зрозуміти, що зміни справді кардинальні. Дві ключові фігури Генеральний директор і Директор з виробництва здолбунівського підприємства дійсно звільняються із заводу у звязку із їх переходом на роботу до Києва на керівні посади самої компанії Дікергофф. Тобто на підвищення. Далі офіційний лист з підприємства.

На ПАТ «Волинь-Цемент» новий, 2014, рік починається із кадрових змін.

2012-07-volcem

Сергій Дудзяний відтепер головний у групі компаній Дікергофф

З 10 січня 2014 року Генерального директора Дудзяного Сергія Ігоровича згідно рішення Наглядової Ради підприємства переведено на роботу в керуючу компанію ТОВ з ІІ «Дікергофф Україна» (головний офіс у м. Київ) на посаду Генерального директора – Керуючого справами групи компаній Дікергофф в Україні.

Натомість Генеральним директором ПАТ «Волинь-Цемент» з 11 січня 2014 року призначено Давидюка Ігоря Олексійовича, який до цього понад 5 років обіймав посаду Директора з продажу підприємства.

cement_2

Ігор Давидюк – новий керівник здолбунівського цементного

Крім того, Технічним директором групи компаній Дікергофф в Україні – Заступником Керуючого справами в Україні – призначено громадянина Італії пана Андреа Карнелоса, який до цього обіймав посаду Директора з виробництва ПАТ «Волинь-Цемент».

Посади Директора з продажу та Директора з виробництва після звільнення посадових осіб, які їх обіймали, залишаються вакантними. Таким чином, Рада директорів підприємства відтепер складатиметься із Генерального директора та Фінансового директора ПАТ «Волинь-Цемент».

Також у телефонній розмові ЗС запевнили, що реструктуризація у компанії не несе за собою жодних негативних наслідків, а навпаки лише позитивні. Щодо двох утворених вакансій на здолбунівському цементному то вони не будуть заповнюватись оскільки нова управлінська схема передбачає координування цих напрямків безпосередньо з київського офісу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети