На Здолбунівщини говорять про важливість вживання води

Винятковий проєкт «Час вживати воду» реалізується завдяки підтримці Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» партнером якого є ГО «ЗЕОН» та Здолбунівська міська рада.

Основна мета проєкту забезпечення якісною питною водою шляхом облаштування місць доступу до питної води (питні фонтанчики) в громадських місцях Здолбунівської громади та популяризації дотримання питного режиму та дотримання цукрового балансу в харчуванні для покращення здоров’я в т.ч психічного серед молоді та ВПО.

На презентації були присутні представники ініціативної групи, партнери проєкту та регіональна координаторка проєкту “Діємо для здоров’я” Наталія Фесовець.

Вітальні слова промовили представники всіх партнерів проєкту: Микола Мокрик (від ГО), Валентина Капітула (від органу місцевої влади) та Наталія Фесовець від донора. До речі п.Наталія протягом зустрічі неодноразово згадувала, що саме здолбунівський проєкт є цікавим, неординарним і неодноразово цитувався на всеукраїнському рівні. Про те як народилася ідея і з кого складається ініціативна група в громаді розповіда керівниця проєктного відділу Здолбунівської міської ради Марія Орлова.

Відбувся перегляд тематичного відеоролика про важливість вживання питної води. Член ініціативної групи та в.о директорка ЦПМСД Людмила Сліпенко   додала про вплив питної води на організм людини.

Також було оприлюднено результати дослідження щодо стану та мотивації вживання води серед мешканців Здолбунівської громади, з яким можете ознайомитися й Ви:

Завантажити (PDF, 4.11MB)

Керівник проєкту Микола Орлов, разом із комунікаційною менеджеркою Анною Кримською ознайомили присутніх із подальшими заходами проєкту, а саме проведення презентації КП “Здолбуніводоканал”(в умовах воєнного стану, на жаль, не можливо провести екскурсію), анонсовані онлайн-марафони #часвживативоду та #10днівбезцукру мета яких привернути увагу до здорового харчування та збільшення споживання води до добової норми та проведення підсумкового опитування представників молоді та презентація результатів проєкту.

Ключовою подією стала передача питних фонтанчиків, підлогових кулерів та ростових фігур для партнерів проєкту, а саме Здолбунівської ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №4, а також Здолбунівської бібліотеки дітей та юнацтва (Молодіжний простір HOME’ЯК), Здолбунівського ЦНАПу та Здолбунівської амбулаторії №4. Головна мета яких створити точки доступу до питної води “питні куточки” в Здолбунівській громаді та облаштування в 4 укриттях цих закладів автономних від водопроводів місць роздавання питної води.

Хто був на зустрічі може підтвердити із звичайних атрибутів на тему “питна вода” можна створити дуже класну фотозону, одні лише “вказівники черепашки” чого варті!!

До відома! Інформування мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб щодо користі споживання питної води та зменшення споживання «солодких» газових напоїв, відбувається у telegram-каналі – https://t.me/mentalzd

Також закликаємо вас приєднатися до нашого онлайн-марафону #часвживативоду деталі Ви знайдете за хештегом.

Проєкт ««Час вживати воду»» реалізується за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).

Пийте воду! Вода це наше з вами здоров’я.

фото Анна Кримська, Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети