На Здолбунівщині зустрінуться щоб поговорити про вибори

Теми, що будуть обговорюватися під час зустрічей: нововведення Виборчого кодексу України у частині місцевих виборів, зокрема, виборчі системи та процедура голосування; правила ведення агітації; зв’язок виборців із депутатами після обрання; повноваження органів місцевого самоврядування, що обиратимуться 25 жовтня; новий адміністративно-територіальний устрій та ін.
Зазначені заходи будуть проводитися у період з 01 жовтня 2020 року кваліфікованими тренерами з питань виборів та децентралізації, які попередньо пройшли навчання у Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
У Мізочі на 17.00 у БК


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети