На Здолбунівщині переміг Порошенко

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Виборчі дільниці Здолбунівщини порахували бюлетені, встановивши результати виборів у нашому районі.
Із 55 виборчих дільниць діючий Президент України Петро Порошенко отримав найбільшу кількість голосів на 31 дільниці. Володимир Зеленський переміг на 17 ВД. Юлія Тимошенко отримала найбільшу підтримку на 6 дільницях Здолбунівщини. На 1 ВД переміг Олег Ляшко.

Загалом, як і п’ять років тому, чинний Президент України Петро Порошенко отримав найбільшу підтримку серед виборців Здолбунівщини. Аналізуючи дані протоколів з мокрими печатками наших 55 ДВК (допускаю незначну похибку, усі розуміють час, коли дані з цих протоколів завантажувались в базу, а тому даю поправку на людський фактор), констатую, що своїм правом проголосувати скористались понад 28 тисяч виборців Здолбунівщини (явка склала 64,4%).
За чинного главу держави віддали свої голоси трохи менше 7 тисяч виборців району (майже 24,5% серед тих, хто взяв участь в голосуванні). Друге місце посів Володимир Зеленський (за моїми даними – 6660 голосів виборців, 23,7%).
Замкнула трійку лідерів Юлія Тимошенко, якій висловили довіру менш як 4,5 тисяч виборців нашого краю, менш як 16%.
Олег Ляшко – 2310 голосів виборців, 8,2%.
Анатолій Гриценко – 2196 голосів виборців, 7,8%.
Ігор Смешко – 1636 голосів, 5,8% серед тих, хто прийшов на дільниці.
Юрій Бойко – 1320 голосів, 4,7%.
Решта кандидатів отримали значно меншу підтримку. Підкреслюю, наведені мною дані можуть несуттєво відрізнятися від тих, що з’являтимуться на сайті ЦВК. Вкотре наголошую, що вибори пройшли фактично без порушень. Здолбунівщина свій вибір зробила. Попереду – другий тур.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети