На Здолбунівщині набирає обертів книжковий челендж

Започаткував його депутат Рівненської облради від Здолбунівщини, Владислав Сухляк.

До ініціативи одразу почали виявляти бажання долучитися здолбунівчани. Бажаючих подарувати книги вже за два дні стало набагато більше ніж очікував ініціатор. Тому повторно Владсилав сухляк звернувся до здолбунівчан і дещо розяснив, як можна зробити хорошу справу разом. Ось коротенькі правила:

Шановні друзі! Правду кажучи, не очікував такого ажіотажу навколо моєї ініціативи #подаруй_бібліотеці_книгу За два дні більше 5 тисяч переглядів відео учасників челенджу, сотні бажаючих долучитися. Я розумію, що до всіх естафета може не дійти за такий короткий проміжок часу, тому є така пропозиція. Якщо до вас дійшла естаіета – знімайте коротеньке відео, тегайте всіх причетних і поширюйте, передаючи естафету далі, якщо до вас не дійшла естафета, то діємо просто: якщо ви зі Здолбунова – приносимо в центральну бібліотеку книги, підписуємо якій бібліотеці району хочете їх передати, фотографуєтесь як передаєте книги і виставляєте фото, хештег, в т.ч мене, щоб я міг побачити і подякувати всіх, хто долучився. Якщо ви із села району і у вас немає змоги їхати в місто, просто робите те саме із своєю бібліотекою, передаєте, фото, хештег. А я спробую 14 лютого зробити гарні фотоколажі (сам не вмію попрошу когось) із цих фото, додамо лінки на всі відео, щоб ми мали привід порадіти самі за себе, за людей, які цінують книгу, знання, місце де народилися і живемо!

Естафету вже прийняли і передали далі відомі здолбунівчани: Сергій Кондрачук, Сергій Гридін….Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети