На Здолбунівщині батьки дітей з інвалідністю створили громадську організацію

На Здолбунівщині батьки дітей з інвалідністю вирішили об’єднатися, щоб допомагати іншим батькам та їх дітям. Спочатку це було об’єднання у Вайбер та Фейсбук спільноті, а тепер – створена офіційна громадська організація “Джерело життя” (без релігійного підтексту).

Діти з інвалідністю та їх батьки – це люди, які потребують постійної підтримки. Громадська організація на чолі з мамою Тетяною Ярмолюк взялась за цю нелегку справу. Разом з іншими батьками вони вітають особливих діток з днем народження, шукають меценатів, які допомагають памперсами та іншими необхідними речами, організовують цікаві поїздки – намагаються зробити життя яскравішим. А відтепер є громадська організація, яка допоможе об’єднати тих, хто потребує та тих, хто допоможе.

Основною метою організації є захист прав та інтересів дітей з інвалідністю.

“Джерело життя” планує всебічно підтримувати дітей з особливими потребами, сприяти у розвитку їх творчих здібностей, благодійно допомагати для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю, налагоджувати інформаційні, партнерські, ділові зв’язки та співробітництво із державними , громадськими організаціями, приватно-юридичними та фізичними особами, зацікавленими у вирішенні проблем дітей з інвалідністю.

Будемо раді за підтримку та допомогу усіх небайдужих!

За детальною інформацією звертайтесь:

тел: 0680062405 – Тетяна,

тел: 0986403113-Тетяна.

Якщо Ваша дитина з інвалідністю і Ви бажаєте долучитися до ініціативи батьків – звертайтесь за телефоном!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети