На Здолбунівщині з’явились …вовки

вовкНа Рівненщині суттєво збільшилася популяція вовків. Цих хижих тварин уже помітили в районах області, де їх раніше не було, зокрема, поблизу обласного центру. Про це розповів головний мисливствознавець Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Яцик.
З його слів, вовки розвелися навіть поблизу обласного центру.

Якщо впродовж останнього двадцятиліття в області відстрілювали щорічно в середньому по 10-15 вовків, то в мисливському сезоні 2015-2016 років було добуто 48 тварин. Найбільше вовків живе в лісах Дубровицького та Рокитнівського районів, у минулих сезонах там добували по 12-15 тварин. Цьогоріч же, як стверджують єгері, там налічується ще 40 вовків. У інших районах області також збільшилася їх кількість. Зокрема, поблизу полігону – за сезон здобули 10 голів, тоді як в попередні роки лише 2-3. Окрім того, з’явилися вовки навіть в тих районах Рівненщини, де раніше їх взагалі не було: в Здолбунівському та Острозькому, – зазначив Микола Яцик.

Серед головних причин збільшення популяції вовків на Рівненщині називають збільшення кількості копитних тварин, малосніжні зими (важко було вистежувати вовків), великі пожежі, що трапилися весною та влітку минулого рок в Чорнобильській зоні та Київській області, які могли вигнати хижаків із тих місць до Рівненщини.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети