На Здолбунівщині зявились озброєні автоматчики ?

зустріч у РВ УМВС справа Лимара

Богдан Лимар (синя футболка ) впевнений у своїй правоті і наполегливо хоче розібрати майно СВК

Впродовж тривалого часу між громадою с. Нова Мощаниця Здолбунівського району та головою СВК «РК – Хміль» Богданом Лимарем виникають різного роду конфлікті ситуації. дійшло до того, що начальник міліції Здолбунівщини був змушений проводити роз’яснювальну роботу у своєму кабsнеті  всім учасникам конфлікту і вони пообіцяли діяти у правових нормах.

Тільки що з’явилась інформація, що у село заїхала група людей, озброєних автоматами АК, які оточили будівлі СВК “РК-Хміль”, які Б.Лимар має намір зараз почати демонтовувати.

Пан Лимар наполягає що він є законним власником цього майна і вправі ним розпоряджатись на власний розсуд, громада села має майнові претензії до цього СВК і проти розбирання цих будівель. На місце події виїхала група РВ міліції. За повідомленнями, які надходять на телефон ЗС, хтось бачить на рукавах автоматників позначки Правого сектора, хтось стверджує, що це легальна охоронна фірма.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети