На Здолбунівщині визначили найкращий офіс “шерифа”

mizoch_milicia (1)Нещодавно у Здолбунівському районному відділі міліції було проведено конкурс «Кращий дільничний пункт міліції». Між собою змагались три опорних: один розташований у м. Здолбунів по вул. Шкільна, 40, другий – у м. Здолбунів-2, просп. Цементників, 12, третій – у смт. Мізоч, вул. Липки, 12.

Конкурс проводився з врахуванням матеріально-технічного забезпечення, належного ведення службової документації, зовнішнього вигляду  пункту міліції. Особлива увага зверталася на стан взаємодії дільничного інспектора міліції з населенням, проведення профілактичної роботи на території обслуговування.

За підсумками районного конкурсу перемогу здобув Мізоцький дільничний пункт міліції.

– Саме у цьому конкурсі місцевий шериф Роман Гірняк заявив про себе як такого, хто найкраще підтримує порядок на своєму робочому місці та якого добре знає населення: від малечі до пенсіонерів. – зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети