На Здолбунівщині виявили росіянку-нелегалку

нелегалкаЗ метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території Здолбунівського району, співробітники Здолбунівського РВ УМВС спільно із представниками Здолбунівського РС УДМС України в Рівненській області проводять відповідні цільові профілактичні заходи.

На даний час на території Здолбунівського району проживає 136 іноземних громадян та 19  іноземців, які отримали посвідку на тимчасове проживання.

Під час проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань місцеві шерифи спільно із представниками Здолбунівського РС УДМС України в Рівненській області виявили 27-річну громадянку Російської Федерації, яка з листопада минулого року нелегально перебувала на території України.

Міліціонери встановили, що Анна ще наприкінці серпня минулого року прибула в Україну. Весь час проживала у матері свого співмешканця. Однак у встановлений законодавством строк жінка територію України не покинула.

– Задля продовження строку перебування на території України Анна в Здолбунівський РС  УДМС України в Рівненській області не звернулася, – зазначає завідуючий Здолбунівського РС  УДМС України в Рівненській області Володимир Томашевський. – За такі дії жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення іноземцями правил перебування в Україні).

На правопорушницю накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень. На даний час проводиться оформлення документів на примусове видворення останньої за межі території України.

Крім того, 65 – річну Валентину, матір співмешканця Анни, яка не вжила заходів до забезпечення у встановленому порядку своєчасної реєстрації іноземки, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення у вигляді попередження.

У зв’язку із поширенням проявів тероризму на території України з метою запобігання та протидії нелегальній міграції, посилення контролю за перебуванням на території нашого району іноземних громадян спільні рейди із представниками Здолбунівського РС  УДМС України в Рівненській області проводитимуться і надалі, – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. – Звертаємо увагу свідомих та небайдужих громадян про інформування міліції у разі виявлення на території іноземців, які ведуть прихований та підозрілий спосіб життя.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети