На Здолбунівщині відкрили новий тренажерний зал у Гільчі другій

OLYMPUS DIGITAL CAMERA10 червня 2014 року людно було в Урвенській сільській раді. Багато гостей, жителів села зібралися на урочисте відкриття тренажерного залу в селі Гільча Друга. Даному заходу передувала важка і кропітка праця сільської голови Лідії Михайлівни Балабат та громади села.

Неодноразові переможці конкурсів розвитку територіальних громад і на цей раз не пасли задніх. Завдяки перемозі проекту «Твоє здоров’я – в твоїх руках» в обласному конкурсі проектів і вдалося досягти здійсненню планів і втілити їх у життя. Більше 38 тис. грн – було реалізовано на побудову тренажерного залу. Зокрема, 19 тис. грн. виділено з обласного бюджету та 10 тис.грн. – з районного бюджету. Сучасний тренажерний зал, обладнання, інвентар – все радувало присутніх, особливо молоде підростаюче покоління. Адже основна мета і завдання країни на даний час, щоб молодь, діти зростали здоровими і дужими.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В урочистому заході взяли участь і виступили перед громадою села чиновники районного та обласного рівня, а також виконавчий директор ВРЦ.

Голова райради зокрема в своєму виступі наголосив, що в районі вже четвертий рік поспіль діє конкурс ініціатив територіальних громад і Урвенською сільською радою підготовлено і реалізовано 16 проектів. Важливо, що сільська громада бере активну участь в їх реалізації, вкладаючи свою працю, творчість, ініціативу.

Місцевий священник отець Андрій здійснив чин освячення приміщення.OLYMPUS DIGITAL CAMERAВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети