. На Здолбунівщині свідомо нищать автодороги важкою гусеничною технікою | Здолбунів City

На Здолбунівщині свідомо нищать автодороги важкою гусеничною технікою

Редакція ЗС тричі отримала через форму зворотнього зв’язку  повідомлення щодо нищення великого відрізку дороги між селами Здовбиця і Глинськ. Про дорогу на Глинськ ми згадували у своїй публікації тут і викладали невеличке відео. Отже, лист.

 Шановна редакціє! Жителі Глинська занепокоєні під”їздом до свого села вже декілька років. Але сьогодні зі сторони с.Здовбиця в напрямку с. Глинськ проїхала якась велика гусенична техніка. Вона зіпсувала дорогу і залишки асфальту. Далеко їхати не потрібно, прослідкуйте від глинського повороту в Здовбиці до “курника”. Хто відповість за це? А разом з тим запитайте в районної влади,  коли, у якому році, наші під”їздні шляхи до Глинська мали ремонтуватися, про що зазначено в “Плані соціально-економічного розвитку району”. А то вони вчать стратегій розвитку на селі. Нехай свої стратегії спочатку в дію приведуть. ОБІЦЯЛЬНИКИ! Нехай районні очільники не виправдовуються тим, що ця техніка чистила сніг. До нашого села не доїхати. Тут уже слів просто немає. Потрібно піднімати всіх на ноги і викликати всеукраїнські канали. Як повідомляють жителі села Підцурків, цей “танк” проїхав і у них по дорозі  в наше село. Дорога тут викладена з бруківки, ця техніка її теж помарнувала. Проведіть, будь ласка, по цьому факту розслідування.

Ми вирушили в дорогу і ось що побачили.

Як бачимо, дійсно техніка рухалась із Здовбиці і вщент розбила асфальт, якого і так бракує на дорозі до с.Глинськ. З чим пов’язані такі маневри, і чому нищать автошляхи, які мають навпаки ремонтувати, ми спробуємо з’ясувати згодом у відповідних служб і органів.  Питання: хто винен,  що робити, і хто за все це відповість? Ми знаємо, що нас читають, а органи влади, в першу чергу, замість ранішньої кави і вечірнього туалету, краще б знайшли відповіді, причому раніше, ніж ми прийдемо до вас із цими запитаннями.

Снігу вже немає, щоб його прогортати. Може, на здовбицьке сміттєзвалище їхали, щоб розгорнути і заодно підпалити (бо воно, судячи із фото, знову димить).

А чи, може, із ремонтом траси Рівне-Остріг пов’язаний цей рух техніки. В одному місці латаємо, в іншому ламаємо.

На трасі ми теж знайшли сліди, що можуть належати важкій техніці.

Микола Орлов, фото Микола Мокрик

доповнено 04.04.15.00 Подана та зареєстрована заява в міліцію.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • KOL

  Хтось економив на перевезенні важкої техніки, ця техніка ще повинна назад проїхатись для повного руйнування дороги, винуватих як завжди незнайдуть.

 • просто випадковий прохожий

  31 березня, в неділю така техніка проходила в напрямку Здовбиця _ Уїздці_Кунин-Озірко….. сніг зчищала!, дорожне покриття- теж!…!

 • ірина

  Для нас, глинчан це взагалі знущання. Ремонту наші дороги не бачили вже дуже давно. Але ніхто нас не чує. По дорозі через П”ятигори, де теж дорога дуже погана, ходять маршрутки. Вони дуже переповнені, інколи люди не поміщаються в них. І ці маршрутки по ямах щодня їздять… Жах!

 • Kolya

  Реально не розумію, невже воді їдучи не помітив, що дорога розсипаєтьсяю

 • Микола

  подана та зареєстрована заява в міліцію з цього приводу

 • Надія

  Дорогою з Здовбиці на Глинськ їхати неможливо. Необхідно запросити телебачення щоб цю дорогу побачила вся Україна. Гіршої дороги в країні немає. Можливо сором заставить керівництво району відремонтувати дорогу

 • Alex

  Ну що тут скажеш – де тонко там і рветься. Дорога до Глинська і так була така, що простіше злізти з велосипеда і везти його в руках, а тепер так і ті нікчемні залишки асфальту добили.
  По нормальному коли дорога ну зовсім вже зносилась, повинен бути хоча б якийсь ремонт більш-менш пристойний, але мабуть все-таки ця дорога так і залишиться найгрішою дорогою в Україні =(
  Тут і в Здолбунові катастрофа з дорогами робиться, що казати вже про район.

  Висновок: кажуть, що в Україні дві проблеми – дурні і дороги. Та ні, проблема всього одна, але дуже велика – в Україні багато дурнів.

 • Реаліст

  Дехто “розкудахкався” як баба на базарі, так буцімто до проїзду трактора там була дорога. А шановний автор спочатку вник-би у саму проблему і зробив-би реальні висновки. Ну а по скарзі винуватим залишиться “стрілочник”

  • Здолбунівсіті

   так, звичайно. Дороги добити, бо всерівно ніяки, гроші вкрасти бо всім і так не вистачить, село то не люди, бо люди тільки у Києві чи то Донецьку. Це не наш реалізм. Наш реалізм коли кожна людина – це людина, а за кожну справу потрібно відповідати.

   • Реаліст

    А де усі були коли більшість сіл району були відрізані від цивілізації (без “швидкої”, хліба та банальних маршруток), чи для них “село то не люди”. Ніхто не цікавився як діти йдуть до школи а народ до роботи десь в Бущі або Півчі. Що Ви реально зробили щоб допомогти вийти із ситуації яка склалась? Статистом бути завжди легше, це ж не робити а язиком “терти”

    • Здолбунівсіті

     на такі коментарі відповідаємо регулярно відповімо і вам. У кожного своя робота.

     • Реаліст

      Мова йшла не про вчителів а про конкретний випадок це по перше. По друге – люди робили не свою роботу а якраз допомагали. По третє – найближча лавета на таку вагу є у Києві та Калуші. По четверте – якщо автодор йшов на такий крок то вони мабуть знали чому так роблять і це Ви можете вияснити у них. А власне по цій дорозі до Глинська вже років мабуть із десять їхати дуже важко і якщо брати до уваги дільницю до курника то легше було їхати по обочині і це знову питання до власника дороги. І на завершення – мудрі усі коли дивляться із сторони та вішають “ярлики”. Біда коли живемо з двома думками “одна неправильна друга моя”, пишемо і самі собою любуємось не вникнувши у суть.

     • Здолбунівсіті

      Ну от нарешті і ви заговорили мовою конкретики і фактів. Вітаємо. 1. Жителів збурило те, що вони побачили на дорозі і написали до газети, ми це процитували. 2. Зфотографували і фактично підтвердили стан дороги після проїзду техніки.3.Ярликів нікому не вішали. 4. І ті хто замовляв цю роботі і ті хто виконував мають голову на плечах і нехай та голова думає ДО, а не після того як щось робить.

  • Жигуль

   Ви фото бачили реаліст?? навіть те що було і те знищили, чи ви той самий стрілочник, якого вже за одне місце вхопили?

 • водії Глинська

  Пане Миколо, а яка ж доля тієї заяви? Якаа відповідь? Чи є винні? Чи так як завжди у нас: все перетерлося? Чи може техніка була “високих” людей?

  • Здолбунівсіті

   завтра оприднюмо відповідь наших пінкертонів

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама