На Здолбунівщині свідомо нищать автодороги важкою гусеничною технікою

Редакція ЗС тричі отримала через форму зворотнього зв’язку  повідомлення щодо нищення великого відрізку дороги між селами Здовбиця і Глинськ. Про дорогу на Глинськ ми згадували у своїй публікації тут і викладали невеличке відео. Отже, лист.

 Шановна редакціє! Жителі Глинська занепокоєні під”їздом до свого села вже декілька років. Але сьогодні зі сторони с.Здовбиця в напрямку с. Глинськ проїхала якась велика гусенична техніка. Вона зіпсувала дорогу і залишки асфальту. Далеко їхати не потрібно, прослідкуйте від глинського повороту в Здовбиці до “курника”. Хто відповість за це? А разом з тим запитайте в районної влади,  коли, у якому році, наші під”їздні шляхи до Глинська мали ремонтуватися, про що зазначено в “Плані соціально-економічного розвитку району”. А то вони вчать стратегій розвитку на селі. Нехай свої стратегії спочатку в дію приведуть. ОБІЦЯЛЬНИКИ! Нехай районні очільники не виправдовуються тим, що ця техніка чистила сніг. До нашого села не доїхати. Тут уже слів просто немає. Потрібно піднімати всіх на ноги і викликати всеукраїнські канали. Як повідомляють жителі села Підцурків, цей “танк” проїхав і у них по дорозі  в наше село. Дорога тут викладена з бруківки, ця техніка її теж помарнувала. Проведіть, будь ласка, по цьому факту розслідування.

Ми вирушили в дорогу і ось що побачили.

Як бачимо, дійсно техніка рухалась із Здовбиці і вщент розбила асфальт, якого і так бракує на дорозі до с.Глинськ. З чим пов’язані такі маневри, і чому нищать автошляхи, які мають навпаки ремонтувати, ми спробуємо з’ясувати згодом у відповідних служб і органів.  Питання: хто винен,  що робити, і хто за все це відповість? Ми знаємо, що нас читають, а органи влади, в першу чергу, замість ранішньої кави і вечірнього туалету, краще б знайшли відповіді, причому раніше, ніж ми прийдемо до вас із цими запитаннями.

Снігу вже немає, щоб його прогортати. Може, на здовбицьке сміттєзвалище їхали, щоб розгорнути і заодно підпалити (бо воно, судячи із фото, знову димить).

А чи, може, із ремонтом траси Рівне-Остріг пов’язаний цей рух техніки. В одному місці латаємо, в іншому ламаємо.

На трасі ми теж знайшли сліди, що можуть належати важкій техніці.

Микола Орлов, фото Микола Мокрик

доповнено 04.04.15.00 Подана та зареєстрована заява в міліцію.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети