На Здолбунівщині розпочався процес підписання Декларацій про вибір лікаря

З 2 квітня розпочалася національна кампанія з вибору лікаря – кожен українець зможе обрати собі сімейного лікаря, терапевта чи педіатра та підписати з ним декларацію.

Відтепер вибирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки.

З інформацією про лікарів первинної ланки Здолбунівщини можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/file/d/1RJiVl2MQ2NVnrW760Dc0pzUYCDzhduzC/view?usp=sharing

Одночасно з запуском підписної кампанії між лікарем та пацієнтом, почне працювати електронна система охорони здоров’я eHealth. Вся інформація про пацієнта вноситиметься через медичну інформаційну систему медзакладу до «Єдиного реєстру пацієнтів».

Наліпка «ТУТ МОЖНА ОБРАТИ СВОГО ЛІКАРЯ» на медичних закладах первинного рівня після 2 квітня буде свідченням того, що заклад підключений до електронної системи охорони здоров’я і готовий до підписання декларацій з пацієнтами.

З вересня минулого року Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги зареєстрований в електронній системі охорони здоров’я eHealth і підключений до медичної інформаційної системі Helsi.

Зареєстровані, також, сімейні лікарі, педіатри і терапевти, з якими можна буде підписати декларацію про надання первинної медичної допомоги.

Кінцевого терміну підписання декларацій немає. Обрати свого лікаря встигнуть усі. Міністерство охорони здоров’я рекомендує не відкладати це на кінець року. Головне, щоб кожен обрав лікаря, якому довіряє, і під час наступного візиту підписав з ним декларацію.

ЯК УКРАЇНЦІ ПІДПИСУВАТИМУТЬ ДЕКЛАРАЦІЇ

КРОК 1: Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там.

Перелік лікарів первинної ланки Здолбунівщини додаємо.

КРОК 2: Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у вибраному закладі. Вам у цьому допоможе наліпка «Тут можна обрати свого лікаря».

КРОК 3: Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.

КРОК 4: Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.

КРОК 5: Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему.

КРОК 6:На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.

 КРОК 7: З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно, працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз.

КРОК 8:Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший лишається у закладі.

КРОК 9:Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему. Тепер ви в електронній системі охорони здоров’я, НСЗУ гарантовано направить гроші у ваш заклад і вашому лікарю з липня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети