. На Здолбунівщині просять маркувати товари, що походять із Росії | Здолбунів City

На Здолбунівщині просять маркувати товари, що походять із Росії

НЕ КУПУЙ РОСIЙСЬКЕЗ проханням маркувати товари російського виробництва звернулись депутати районної ради до суб’єктів господарювання та жителів району, відповідне рішення прийняли депутати районної ради 21 серпня ц.р.
Зокрема, в Зверненні говориться, що впродовж останнього часу Україна змушена захищати свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність від Російської Федерації, яка відкрито підтримує терористичні організації на сході України. Усі цивілізовані країни світу розробляють та уже запроваджують санкції проти Росії і цим самим намагаються стримати агресора.

Відповідно до ст.17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
Одним із заходів впливу на агресора та забезпечення інформаційної безпеки є маркування товарів російського походження. Бойкот російським товарам уже запроваджено у Львівській, Черкаській, Полтавській, Волинській, Івано-Франківській областях та у м. Рівне.

У зв’язку з цим звертаємось з проханням до суб’єктів господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність на території Здолбунівського району, вжити заходів для спеціального інформування споживачів про товари російського походження шляхом запровадження помітного маркування товарів позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та/або зазначенням цієї інформації на цінниках, а також розміщення таких товарів на окремих полицях.
Вважати товаром російського походження товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівчанин

  Був в Епіцентрі.Маса товару з триколором.Даже плазма LG з триколором.

  • Здолбунівсіті

   Ну по перше це Епіцентр і ми всі знаємо хто його засновники, по друге багато у кого є ці товари, тому людина сама має проголосувати гаманцем що вона хоче придбати. Не будуть купувати російське-не будуть привозити.

   • Здолбунівчанин

    Я мав на увазі що незважаючи на регіаналівських власників Епіка, там всі товари які вироблені в Раші вже промаркували.Внас більш такого ще небачив.

    • Здолбунівсіті

     Тепер зрозуміло.

 • Смерть запроданцям!

  На тій неділі обходили всі торгівельны заклади під Богдашевом. Дуже не просто та незавжди адекватно реагують продаці та підприємці на пропозиції промаркувати товари російського виробництва. Велика проблема є з аптеками в яких май же половина товару російського виробництва а керівництво аптек як правило в Рівному чи в інших містах, також в магазинах миючих засобів теж дуже багато товарів російського виробництва. Де які люди (продавці та підприємці) за зарплату та прибуиток готові душу свою продати! І навіть ті які погодились та пообіцяли промаркувати російський товар, на ділі цього не зробилли. Тому сьогодні будемо приймати рішення стосовно них. Та приймати більш рішучі дії стосовно запроданців!

  • Де які люди (продавці та підприємці) за зарплату та прибуиток готові душу свою продати!

   Оце голослівно.
   Є речі ліки і тд яким в Україні нема заміни, по 2 Продавці теж їсти хочуть і дітей годувати. Вдень продати 2 товари і ще за людей думати чи вони перевірили. А закуплений товар на який кошти витрачений -викинути і здохнути?. Так великі супермаркети можуть це дозволити але вже не плюйте в маленьких підприємців.

 • Кларк Кент

  товар вироблений у дочірній команії, думаю, теж треба вважати товаром РФ, чи ні?

 • Сергій

  Рішення хороше, але чому тільки рекомендація. Коли рда рекомендувало, то то була проблема!А як рада рекомендує то нормально! Якась дивна політика авторів сайту. Хоча сайт цікавий!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама