На Здолбунівщині просять маркувати товари, що походять із Росії

НЕ КУПУЙ РОСIЙСЬКЕЗ проханням маркувати товари російського виробництва звернулись депутати районної ради до суб’єктів господарювання та жителів району, відповідне рішення прийняли депутати районної ради 21 серпня ц.р.
Зокрема, в Зверненні говориться, що впродовж останнього часу Україна змушена захищати свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність від Російської Федерації, яка відкрито підтримує терористичні організації на сході України. Усі цивілізовані країни світу розробляють та уже запроваджують санкції проти Росії і цим самим намагаються стримати агресора.

Відповідно до ст.17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
Одним із заходів впливу на агресора та забезпечення інформаційної безпеки є маркування товарів російського походження. Бойкот російським товарам уже запроваджено у Львівській, Черкаській, Полтавській, Волинській, Івано-Франківській областях та у м. Рівне.

У зв’язку з цим звертаємось з проханням до суб’єктів господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність на території Здолбунівського району, вжити заходів для спеціального інформування споживачів про товари російського походження шляхом запровадження помітного маркування товарів позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та/або зазначенням цієї інформації на цінниках, а також розміщення таких товарів на окремих полицях.
Вважати товаром російського походження товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети