На Здолбунівщині понищили дуби

порізані дуби (2)Хто в хаті хазяїн або кому в “дубках” заважають дубки. Сьогодні до мене,як до громадського активіста звернувся житель мікрорайону Цементників,що проживає в так званому райончику “дубки”. Повідомив про те, що невідомими проводиться вирізка цілком життєздатних, здорових дубів, які аж ніяк нікому не заважають.

Я виїхала на місце,  де зробила декілька фото. Окрім того, що дерева справді стихійно ріжуть, ще й сокирою видно деякі намічені так би мовити “на майбутнє”. Хочу звернутись до голови райрадержадміністраціі Сергія Кондрачука та голови райради Олега Дацюка…можливо Ви маєте якесь логічне пояснення тому, що відбувається. Чи Богдашівська сільська рада, якій належить, як я з’ясувала ця ділянка, в особі Ірини Хабатюк, просила дозволу на відверте нищення дерев у цій посадці? Те, що дерева далеко не аварійні видно на фото. Місцеві жителі стурбовані і чекають на відповідь.повідомлення про дубки


Людмила Ходакова у ФБ

Коментує Микола Орлов: за словами голови сільради Ірини Хабатюк, дозволів на вирізку дерев сільрада не давала. Про подію дізналися у суботу пізно ввечері. Якби не мокра погода, то колодки встигли би і вивезти – вважає сільська голова, а так відклали на пізніше і вже їх забрала як речовий доказ поліція. Крони працівники сільради розпиляли на землі і віддали демобілізованим . Справу нині розслідує поліція.порізані дуби (4) порізані дуби (1) порізані дуби (5)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети