На Здолбунівщині першими в Україні порушено кримінальну справу по самоправству перевізників

люди на зупинціСистемна робота в напрямку дотримання ЗАКОНУ в сфері пасажирських перевезень дає свої перші результати. Ціла низка публікацій на ЗС, коментарі пасажирів, засідання колегії РДА, обговорення у Рівному ніяк не могли стабілізувати вихідну точку у стосунках перевізників з пасажирами, а саме: ПОВЕРНЕННЯ до правочинних тарифів і тоді АРГУМЕНТОВАНЕ обговорення змін тарифу, в т.ч через застосування громадського аудиту пасажиропотоку в маршрутках. Перевізники ж зайняли свою позицію: ви там собі вирішуйте, а ми поки будемо возити за вигідними нам тарифами та ще й за грошиками з пільгових перевезень зайдемо, а там, дивись, само собою і тариф новий головою ОДА буде затверджений.

На цей раз поки напрацьована минулого року схема дала збій, принаймні у Здолбунівському районі. Здолбунівський райвідділ міліції порушив кримінальну справу за самоправство.

Ми отримали інформацію на наш усний запит від Здолбунівського РВ:

До Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області надійшов лист голови Здолбунівської РДА Кондрачука С.Ю. щодо самовільного підняття цін на проїзд перевізниками на маршрутах Здолбунівського району. Вказане питання було гостро піднято головою РДА на колегії Здолбунівської районної державної адміністрації та набуло суспільного резонансу.

Інформація щодо самовільного підняття цін на проїзд перевізниками була зареєстрована до журналу єдиного обліку Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області та прийнято рішення щодо відкриття кримінального провадження зі вказаного факту за ст. 356 КК України (Самоправство).

Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, –

карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.

 У найкоротші терміни слідчим відділу Здолбунівського РВ УМВС буде проведено досудове розслідування з метою дослідження всіх обставин щодо незаконного підняття цін на проїзд, та винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети