На Здолбунівщині оголосили траур

У зв’язку із загибеллю військовослужбовця Збройних Сил України, жителя Здолбунівського району, під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції 25-28 липня 2014 року оголошуються днями жалоби на території Здолбунівського району.

У дні жалоби на всій території Здолбунівського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій.

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам органів місцевого самоврядування району забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, графіків спортивних змагань.

Голова Здолбунівської РДА О.БухалоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети