На Здолбунівщині оголошені дні жалоби

.У зв’язку із загибеллю 08 червня 2015 року при виконанні бойового завдання під час проведення антитерористичної операції в Донецькій області 28-річного жителя Здолбунівського району Андрія Бріка розпорядженням голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 9 червня 2015 № 194 оголошено 09-11 червня 2015 року днями жалоби на території Здолбунівського району.

У дні жалоби на всій території Здолбунівського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності.
Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам органів місцевого самоврядування району забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, графіків спортивних змагань.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети