На заводі нестандартного обладнання у Здолбунові підробили документів на 309 тисяч гривень

завод нестандартного обладнанняПопри запевнення голови Здолбунівської РДА В.Шуля у своїй звітній доповіді на сесії районної ради, заборгованість на Здолбунівщині є! Депутати районної ради краще володіють ситуацією, бо безпосередньо спілкувались із працівниками заводу. І ось нарешті на це звернули увагу й правоохоронні органи.

Органами прокуратури Рівненщини в ході перевірки щодо додержання законодавства про працю виявлено факт підробки документів з метою укриття заборгованості із виплати заробітної плати на ВАТ «Здолбунівський завод нестандартного обладнання».

Встановлено, що службові особи вказаного підприємства з кінця 2010 року по червень 2013 року умисно та безпідставно, порушуючи вимоги Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, обліковували у документах бухгалтерської звітності заборгованість із заробітної плати працівникам заводу як депоновану (невиплачену у встановлений строк). Насправді ж на рахунках підприємства не було коштів і ніяких грошей робітники заводу не отримували. Таким чином посадовці завдяки підробленим документам уникнули відповідальності за невиплату зарплати, борг якої станом на 01.07.2013 становив майже 309 тис. грн.

За цим фактом прокуратурою Здолбунівського району внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

Для організації проведення подальшого досудового розслідування матеріали перевірки скеровані до Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області.

Разом з тим, у межах справи про банкрутство на вказаному заводі введено процедуру санації, під час якої боржнику вдалося укласти договір купівлі-продажу однієї з будівель товариства і за рахунок отриманих коштів 04.07.2013 розрахуватися з усіма працівниками.

Прес-служба прокуратури області

ZNO_zdolbunivВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети