На який ремонт заслуговуємо – такий і маємо

Весняний поспіх з засипанням доріг сумішшю, схожою на асфальт, часто призводить до ситуацій, коли жителі не розуміють для чого засипати народні гроші у пилюку, яму з водою чи іншу необроблену ділянку дороги, що обов’язково приведене до повторного руйнування у тому ж місці. Доведено щорічною практикою!

Ось і цей клаптик дороги у Здолбунові зазнав подібного господарювання.

На запитання, для чого таке робите від мешканця Здолбунова, він отримав відповідь «Якщо швидко не закидаємо цю дорогу асфальтом з машини, то вартість асфальту розпишуть на робочих», ну а далі знайома пісня на кшалт ми люди маленькі що сказали то і робимо, все начальство вирішує.

Але допоки на це знущання над дорогами реагують одинокі небайдужі, а значна частина подумки каже «добре хоч так», то так і буде. Щороку.

По таких же дорогах та біля таких ремонтів їздить і мер і прокурор і начальник поліції. Жодного разу не бачили, щоб зупинилися і припинили це. Мабуть така якість робіт їх теж влаштовує. Дорога ж юридично не міська, що ж нам туди свій ніс совати. Та і в міські не дуже то совають.

І процедура ніби то зрозуміла що за чим робити і руки такі самі, як у шведів чи турків, а на виході не дорога, а латка в багнюці. От чого так?

Не приховують здивування і експерти закордонних компаній, які вивчають можливості участі в українських тендерах на будівництво доріг. Кажуть, що ніде не бачили «таких жахливих доріг, як в Україні». Вони зазначають, що майже скрізь покриття українських доріг містить дуже мало клею та бетону, а для відновлення автошляхів використовують знятий з аварійної дороги і подрібнений старий неякісний асфальт – повідомляє Радіо Свобода. https://www.radiosvoboda.org/a/29157145.html

Минулої весни 80% робіт виконаних протягом року визнані неякісними – https://auto.24tv.ua/khto_nestyme_vidpovidalnist_za_neiakisnyi_remont_dorih_n1875

Як працюють турки, азербайджанці та італійці ми бачили при будівництві дороги на Чоп.

Я теж дивлюся в соціальних мережах або по телебаченню ці жахливі кадри, коли, я не знаю, як правильно цих людей назвати, або вони безглузді, або просто безвідповідальні, якщо вони беруть асфальт і кидають його в калюжі з водою. Це просто неприпустимо” , – заявив прем’єр Гройсман – https://ukr.segodnya.ua/economics/transport/ukrainskie-dorogi-stanut-bezopasnee-groysman-1129667.html

І додає: «Нам потрібно провести масштабний аудит того, що зроблено в 2017 році. Очікую терміновий план перевірки і рішення про створення контрольних груп для перевірки доріг.  Всі виправлення (дорожніх робіт) мають проходити за рахунок підрядних організацій (які неякісно виконали свою роботу)», – сказав Гройсман.

Пане Гройсман, як будете планувати отой свій аудит, заплануйте туди і ВЕСЬ Здолбунів, Здолбунівський район і Рівненську область. Може то ми сліпі неуки не розуміємо, що то таке ремонт дорожнього полотна і як має виглядати НОРМАЛЬНА дорога за НАШІ бюджетні гроші…

Бо інакше люди вже не з телефонами вийдуть до ремонтників…А поки що на який ремонт заслуговуємо своєю мовчазною згодою – такий і маємо!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети